Pracovní skupiny

Aktivity destinační společnosti i v následujícím období podpoří Moravskoslezský kraj

Publikováno: Pá, 15.07.2022

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko, o.p.s. má v akčním plánu na období 2022-2023 aktivity, které podporují projekt „Podpora kvalitní nabídky hlavních produktových linií MSK a vedlejších produktových linií TO Beskydy". Moravskoslezský kraj naše plánované aktivity podpoří.

Hodslavice, obec v Beskydech, která nezahálí

Publikováno: Čt, 12.05.2022

Malá vesnička na úpatí Beskyd, která leží podél říčky Zrzávky a jejíž okolí lemují malebné vrcholky Moravskoslezských Beskyd, v letošním roce 2022 vybudovala čtyři umělecké vyhlídky Františka Palackého, tzv. fotopointy.

Chceme spokojené turisty. V Hukvaldech plánovali společně turistickou sezonu

Publikováno: Út, 03.05.2022

Jde nám společně o spokojeného návštěvníka či turistu, který sice odjede z destinace s prázdnou peněženkou, ale s hlavou plnou zážitků a zavazadly plnými suvenýrů či místních produktů.  

Pracovní setkání aktérů cestovního ruchu

Publikováno: Pá, 10.12.2021

V průběhu měsíců říjen a listopad 2021 proběhla setkání s aktéry cestovního ruchu v Beskydech v jednotlivých lokalitách.

Turistům i hoteliérům v Beskydech pomáhá nový rezervační systém

Publikováno: Čt, 02.12.2021

Nový systém on-line rezervace hotelového ubytování rozběhli v Beskydech. Destinační management turistické oblasti Beskydy se tak snaží v začínající zimní sezóně pomoci jak turistům, tak hoteliérům, které letos před Vánoci znovu trápí koronavirová nejistota. „Nový rezervační systém funguje pro ubytovatele zdarma. Z realizovaných rezervací hoteliéři neplatí nikomu žádnou provizi. Ta bývá u běžných rezervačních portálů od 20 až do 30 procent z ceny ubytování,“ uvedla ředitelka Destinačního managementu turistické oblasti Beskydy-Valašsko Monika Konvičná.