Aktuálně

Oslavte sto let republiky lahodným mokem z Beskyd

Publikováno: Čt, 25.10.2018

Sto let výročí od založení našeho státu si během roku připomínali města a místa v celé České republice. Pokud jste v Beskydech žádnou tematickou akci nestihli, máte možnost se zapojit do posledních v tomto roce. Máme tip i pro fajnšmekry.

PL novináři navštívili i Frýdecký zámek

Zástupci cestovních kanceláří a deníků z Polska poznávali tajemství Frýdku-Místku

Publikováno: St, 10.10.2018

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek vytvořilo společně s partnery, poskytovateli služeb, nový produkt, kterým chce podpořit turistickou návštěvnost Frýdku-Místku.

Přihlaste svou DestinaCZi do sedmého ročníku soutěže agentury CzechTourism

Publikováno: Pá, 14.09.2018

Agentura CzechTourism vyhlašuje akvizici turistických atraktivit pro soutěž DestinaCZe. Hlavní myšlenkou soutěže je představit turistům méně známá a zajímavá místa v regionech České republiky. Jedná se o jedinečnou příležitost pro provozovatele, jak se zviditelnit na trhu. 

T-BEX aneb Beskydy očima cestovatelů z různých koutů světa

Publikováno: Po, 30.07.2018

Největší cestovatelskou konferenci okusila letos poprvé Česká republika. Hostitelským městem se stala ve dnech 26.-28. 7. 2018 nedaleká Ostrava, která poskytla zázemí téměř 500 účastníkům. Součástí programu byly desítky poznávacích výletů po celém kraji. 

České regiony mají zajímavé turistické destinace

Publikováno: Út, 10.07.2018

Je tomu už 13 let od založení nekomerční televizní společnosti Czech-American TV, která vysílá své pořady na kabelové televizy v USA. Hlavním posláním Czech-American TV je rozšířit povědomí o České republice, ukázat české regiony, zviditelnit destinace, a také mimo jiné přiblížit české kulturní dědictví.