Aktuálně

Průvodce Beskydami pro děti. Mají se na co těšit

Publikováno: Po, 10.06.2024

Nového tištěného průvodce Beskydami s interaktivními prvky pro děti si budete moci již brzy vyzvednout v Turistických informačních centrech v Beskydech. O prázdninách už ho tedy můžete směle využívat!

 

 

Rozdali jsme Ceny cestovního ruchu za rok 2023

Publikováno: Pá, 26.04.2024

25. 4. 2024 proběhl v Čeladné X. ročník Fóra cestovního ruchu turistické oblasti Beskydy. Účastníci si mohli vyslechnout přednášky odborníků, místních starostů a dalších osobností. Na závěr konference byly předány Ceny cestovního ruchu za rok 2023

 

 

Beskydy letos už po sedmé otevírají pivní stezku. Má 700 kilometrů a nově i obraz

Publikováno: So, 20.04.2024

Letos se už po sedmé otevírá Beskydská pivní stezka. Měří v součtu úctyhodných 700 kilometrů. Nová sezóna oficiálně začne v sobotu 27. dubna mnoha akcemi ve zhruba desítce pivovarů. Přibyly nové aktivity, navazující ubytovací kapacity v síti Beskydy Valašsko Card a  hlavně obraz na Ujmiskách. 

Praktické ukázky, jak pracovat s umělou inteligencí!

Publikováno: St, 27.03.2024

V krásném prostředí hotelu Maralák v Kunčicích pod Ondřejníkem se uskutečnilo školení pro turistická informační centra. Školení se týkalo umělé inteligence. Dozvěděli jsme se, jak používat umělou inteligenci nejen v práci, ale i osobním životě. 

Zjisti, co je to umělá inteligence a jak ti může usnadnit práci – školení pro TIC

Publikováno: St, 06.03.2024

Aniž bychom věděli, co je to AI, tak mnozí z nás tyto nástroje vědomě či nevědomě nasadili do našeho každodenní života. Je to náš osobní asistent, který nám pomáhá. Díky této příležitosti máte možnost se naučit, jak Vám AI usnadní profesní i osobní život – a to na konkrétních případech a situacích.