Aktuálně

Objevujte další zajímavá místa v Beskydech

Publikováno: Út, 13.04.2021

Beskydy jsou rájem pro odpočinek i aktivní dovolenou. Příroda se probouzí k novému životu a vybízí k aktivitám v přírodě. Proto vám přinášíme několik tipů na nadcházející víkend. Jak si ho užijete, už je jen na vás.

My víme, v kterém kraji jste nechali své srdce

Publikováno: Čt, 01.04.2021

Anketa Kraj mého srdce přinesla výsledek. Všem, kdo jste pro naši turistickou oblast Beskydy-Valašsko hlasovali, velmi děkujeme, protože jsme společně ukázali, jak je v našem kraji Severní Morava a Slezko (Moravskoslezský)  fantasticky. Moravskoslezský kraj se umístil na třetí příčce v absolutím počtu hlasů, za prvním Jihomoravským a druhým Jihočeským krajem.

Kostel na Bílé nově navštívíte v rámci Otevřené chrámy

Publikováno: Po, 29.03.2021

Na konci května, pokud situace dovolí, budete moci v Beskydech opět navštěvovat církevní památky v rámci projektu Otevřené chrámy. Ke stávajícím přibude kostelík v Bílé a ve Frenštátě pod Radhoštěm. V loňském roce navštívilo církevní památky 65 000 lidí.

Osedlejte si elektrovozítka!

Publikováno: Pá, 19.03.2021

Nejen historické perly Beskyd nabízí unikátní způsob přepravy vhodný také pro rodiny s dětmi. Šetřete životní prostředí Beskyd a přesedlejte na ekologický a zábavný způsob přepravy po historických městech.

Oslavy hořkosti znovu přesunuty

Publikováno: Pá, 12.03.2021

TOP akce v Beskydech, Radegast den 2021, který měl být „odloženou“ oslavou 50 let pivovaru Radegast v Nošovicích, se ani v letošním roce konat nebude. Hlavním důvodem je přetrvávající nepříznivá epidemiologická situace včetně výhledu na zbývající část roku. Slavnosti správně hořkého piva Radegast se proto přesouvají až na rok 2022.