Tiskové zprávy

Na Beskydské pivní stezce se doslova rozjela hlavní sezóna, za pár dní začíná Pivobraní

Publikováno: Pá, 07.06.2024

Beskydská pivní stezka, která měří v součtu už úctyhodných 700 kilometrů začala s nástupem hezkého počasí přitahovat cyklisty. „Začátek letošní hlavní turistické sezóny v Beskydech potvrdil, že jsme národem cyklistů a milovníků piva. 

Beskydy letos už po sedmé otevírají pivní stezku. Má 700 kilometrů a nově i obraz

Publikováno: So, 20.04.2024

Letos se už po sedmé otevírá Beskydská pivní stezka. Měří v součtu úctyhodných 700 kilometrů. Nová sezóna oficiálně začne v sobotu 27. dubna mnoha akcemi ve zhruba desítce pivovarů. Přibyly nové aktivity, navazující ubytovací kapacity v síti Beskydy Valašsko Card a  hlavně obraz na Ujmiskách. 

Na lyžaře v Beskydech čeká nový skipas, lákat má k pobytu a častějšímu lyžování

Publikováno: Čt, 23.11.2023

S příchodem zimní sezony 2023-2024 představují lyžařské areály v Beskydech ve spolupráci s vybranými ubytovacími zařízeními novinku pro všechny lyžaře a snowboardisty Skipas Beskydy Valašsko 2024. „Oproti minulému roku přináší skipas jednak nové zvýhodnění cen pro ubytované návštěvníky, jednak zjednodušení aktivace a také pružnější systém nabídky nejrůznějších služeb,“ vysvětlila ředitelka Destinačního managementu turistické oblasti Beskydy-Valašsko Monika Konvičná. 

Slavnostní otevření lanovky na Bílé

Publikováno: Po, 20.11.2023

Přijďte 16. 12. 2023 na Grand Opening nové šestimístné lanovky! Bílá v Beskydech ožije zábavou, závody a testy ATOMIC pro všechny. Speciálně pro tuto příležitost bude nabízen skipas na celý den za výhodnou cenu 200,- Kč. Ski areál Bílá je oblíbeným místem pro zimní sporty a díky nové lanovce Zbojník se očekává, že si návštěvníci budou moci ještě více užívat zdejší sjezdovky a okolní krásnou přírodu Beskyd.

Beskydská pivní stezka letos otevírá ve velkém stylu

Publikováno: Út, 18.04.2023

Beskydská pivní stezka letos otevírá ve velkém stylu, nejstarší pivovar seznámí návštěvníky s Rothschildem, na dámy čekají „ženská piva“.  Už tuto sobotu 22. 4. 2023 se v Beskydech rozběhne sezóna „pivní stezky“. Jde o turisticky atraktivní trasu, která propojuje malé i velké pivovary, historické i nedávno otevřené várnice.