Tiskové zprávy

Aktivity destinační společnosti opět podpoří Moravskoslezký kraj

Publikováno: St, 21.04.2021

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko, o.p.s. má v akčním plánu na období 2021-2022 aktivity, které podporují projekt „Restart cestovního ruchu v Beskydech. Moravskoslezský kraj naše plánované aktivity podpoří.

 

 

Medvědí tlapky patří mezi nejlepší. Získaly další cenu.

Publikováno: Pá, 16.04.2021

Vítězové Velké ceny cestovního ruchu byli oceněni během Travelconu. Třetí cena za nejlepší turistický produkt putovala k nám do Beskyd. Chlubit se jí může produkt Po medvědích tlapkách.

Návštěvníci Beskyd a odborníci vybírali nejlepší zážitky sezony. Cenu získalo Muzeum Beskyd, značené trasy pro rodiny, pivo i halušky

Publikováno: Út, 20.10.2020

Součástí hodnocení turistické sezony v Beskydech je Cena cestovního ruchu (CCR), kterou na základě nominací návštěvníků uděluje odborná porota. Sedmý ročník vyhrála v kategorii „turistický produkt“ trasa pro rodiny s dětmi i seniory „Po medvědích tlapkách“. 

Beskydy mají svou pivní stezku, 14 pivovarů na ní nabízí hlavně zážitky

Publikováno: Pá, 31.07.2020

Pestrou škálu chutí piva, včetně těch ovocných nebo medových, nabízí letos Beskydy. Turistická oblast propojila turistické trasy, cyklostezky a tipy na výlety se 14 pivovary a minipivovary a vytvořila v součtu 686 kilometrů dlouhou Beskydskou pivní stezku

Beskydy mají nového maskota v podobě zbojníka Ondráše. Hravou formou provází malé i velké turisty

Publikováno: St, 15.07.2020

Návštěvníci Beskyd se letos mohou na svých výletech potkat s postavičkou zbojníka Ondráše. Sympatický trojrozměrný látkový maskot měří zhruba 120 centimetrů, je usměvavý a vyfotit se s ním mohou děti i dospělí.