Tiskové zprávy

Beskydy na kole pro rodiny s dětmi

Publikováno: Pá, 16.07.2021

Poznávat Českou republiku ze sedadla kola láká čím dál více dětí a dospělých. Připravili jsme si pro vás 17 cyklovýletů, které vám pomohou objevit krásy BESKYD!

686 km tras na Beskydské pivní stezce

Publikováno: St, 26.05.2021

I letos se můžou návštěvníci Beskyd těšit na oblíbenou Beskydskou pivní stezku, která kromě pestré škály piv nabízí 686 kilometrů turistických tras a cyklotras soustředěných kolem 14 pivovarů a minipivovarů, včetně zajímavých tipů na výlety. Nabízíme 25 tras o délce od 4 až do 48 kilometrů. 

Aktivity destinační společnosti opět podpoří Moravskoslezký kraj

Publikováno: St, 21.04.2021

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko, o.p.s. má v akčním plánu na období 2021-2022 aktivity, které podporují projekt „Restart cestovního ruchu v Beskydech. Moravskoslezský kraj naše plánované aktivity podpoří.

 

 

Medvědí tlapky patří mezi nejlepší. Získaly další cenu.

Publikováno: Pá, 16.04.2021

Vítězové Velké ceny cestovního ruchu byli oceněni během Travelconu. Třetí cena za nejlepší turistický produkt putovala k nám do Beskyd. Chlubit se jí může produkt Po medvědích tlapkách.

Návštěvníci Beskyd a odborníci vybírali nejlepší zážitky sezony. Cenu získalo Muzeum Beskyd, značené trasy pro rodiny, pivo i halušky

Publikováno: Út, 20.10.2020

Součástí hodnocení turistické sezony v Beskydech je Cena cestovního ruchu (CCR), kterou na základě nominací návštěvníků uděluje odborná porota. Sedmý ročník vyhrála v kategorii „turistický produkt“ trasa pro rodiny s dětmi i seniory „Po medvědích tlapkách“.