Tiskové zprávy

PL novináři navštívili i Frýdecký zámek

Zástupci cestovních kanceláří a deníků z Polska poznávali tajemství Frýdku-Místku

Publikováno: St, 10.10.2018

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek vytvořilo společně s partnery, poskytovateli služeb, nový produkt, kterým chce podpořit turistickou návštěvnost Frýdku-Místku.

Ve Štramberku odhalíte kouzlo první republiky

Publikováno: Po, 13.08.2018

Horské městečko v srdci Beskyd již přilákalo nejednoho návštěvníka. Oblíbené a turisty hojně navštěvované místo přišlo s další novinkou a nyní také nabízí turistům netradiční provedení uličkami města tematicky věnované oslavám výročí vzniku Československého státu. Neotřelá prohlídka Štramberka jedinečnou formou zpříjemní lidem trávení volného času v Beskydech.

České regiony mají zajímavé turistické destinace

Publikováno: Út, 10.07.2018

Je tomu už 13 let od založení nekomerční televizní společnosti Czech-American TV, která vysílá své pořady na kabelové televizy v USA. Hlavním posláním Czech-American TV je rozšířit povědomí o České republice, ukázat české regiony, zviditelnit destinace, a také mimo jiné přiblížit české kulturní dědictví. 

Pustevny v Beskydech ovládnou nejlepší řezbáři s motorovými pilami

Publikováno: Čt, 24.05.2018

Beskydský vrchol Pustevny obsadí už tento pátek mistři řezbáři. Profesionálové s mezinárodním renomé vytvoří během víkendové akce Dřevěné Pustevny nejrůznější sochy. Používat k tomu ovšem nebudou pilky, dláta či nože. Ke slovu přijdou silné motorové pily. „Chopí se jich šestice českých a slovenských vítězů soutěže Husky Cup v Německu. Tedy lidé, kteří patří mezi absolutní špičku mezi řezbáři,“ upozorňuje ředitelka Destinačního managementu Beskydy – Valašsko Monika Konvičná.

Moravský pochod do Prčic? Aspiruje na něj Štramberský Jasoň. Letos podruhé

Publikováno: Čt, 17.05.2018

Tuto sobotu se v Beskydech uskuteční patrně největší hromadná turistická akce na Moravě. Její pořadatelé se inspirovali známým pochodem Praha – Prčice a po úspěšné loňské premiéře založili tradici organizovaných turistických pochodů pro celou rodinu s názvem Štramberský Jasoň.