POG Čeladná

POG Čeladná

PSČ: 739 12

Email: info@podceladna.cz

Telefon: +420 606987758

Web:

V malebné obci Čeladná, uvnitř Bekydských hor najdete gurmánský zážitek u jednoho stolu. Velmi přátelská atmosféra, typická domácí kuchyně dlouze a pečlivě připravená s láskou. Ochutnejte Beskydy, u Katky a Toma je to opravdu zážitek. 

Láska k řemeslu je svedla dohromady a začali si plnit společný sen. V roce 2022 postavili POG (pozdní odpoledne u grilu) a od února 2023 vítají své hosty v tomto kouzelném prostředí uvnitř Beskyd v Čeladné.

POG je koncept otevřené kuchyně, všechna jídla Tom a Kačka připravují přímo před hosty, kteří jsou součástí této báječné šou.

Věří v to, co dělají a každý den svou lásku k práci předávají dále do světa. Pečivo ze šťastného KVASu, mouka mletá na kameni s vysokým obsahem otrub a vlákniny, ručně zadělávaný chléb se záparou je absolutní TOPka jejich pekařského sortimentu. Focaccia s nekonečnou variací chutí, dvojctihodné koláče - ty také musíte zkusit - zapékají v peci a jejich chuť je prostě boží a spoustu dalších výrobků z KVASu.

Stařírna masa, kvalitní suroviny od malých farmářů z nedalekého okolí, beskydská kuchyň, jednoduchost, pečlivost.

Tolik milují to, co dělají a těší se z toho, že svou radost předávají dalším lidem.

Každý víkend BRUNCH od 10 do 15 hodin. V druhé půlce května už i čtvrteční a páteční podvečery u grilu a pece.

Nemají žádné zaměstnance, jsou sami dva a proto si zakládají na komorním prostředí. Maximálně 20 hostů, uvolněná až domácká atmoška, přátelský přístup a kouzelné místo.

Jsou otevření firemním a soukromým akcím, kde hlavní roli hraje gastronomie a potěšení z POGu.

Rozhodně POG navštivte, je to úžasný zážitek :)