Pobytové balíčky

Relaxační pobyt na 2 noci

Hotel Troyer

Trojanovice

Relaxace v našem oblíbeném wellness, odpočinek, aktivní turistika, chutná polopenze. Pobyt na 2 noci.

 

 

Romance pro dva

Hotel Troyer

Trojanovice

Balíček obsahuje ubytování s polopenzí, masáž pro každého, vstup do bazénu s whirpoolem, do saunového relaxačního centra a do fitness centra a další. Pobyt na 2 noci.

Rodinný zážitkový pobyt u koní

Areál YDYKSEB

Balíček obsahuje třídenní ubytování v apartmánu pro čtyřčlennou rodinu včetně snídaně a programu u koní z vlastní stáje. Tento program zahrnuje nejen poznání života koní a chodu naší stáje ale i praktickou zkušenost - péči o koně ( čištění ) a 15 koleček jízdy pro každé dítě. Program je v rozsahu 1 - 1,5 hodiny.

Poznávání beskydských vrcholů na elektrokolech

Areál YDYKSEB

Balíček zahrnuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci v dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně a odpoledního nápoje v naší restauraci ( káva, pivo, čaj, kofola ) a zapůjčení elektrokol na 1 den včetně cyklomapy nejbližšího okolí.

Romantický pobyt pro dvě osoby

Areál YDYKSEB

Balíček obsahuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci v dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně, tříchodové menu v naší restauraci pro dvě osoby a k tomu láhev Prosecca zdarma.

Zvýhodněný pobyt pro seniory 60+

Areál YDYKSEB

Balíček obsahuje ubytování pro dvě osoby na tři noci včetně snídaně a odpoledního nápoje v naší restauraci ( káva, pivo. čaj, kofola ). V rámci balíčku nabízíme možnost zapůjčení elektrokol na 1 den nebo seznámení se s životem koní a chodem naší stáje (délka trvání cca 1 - 1,5h).