Radegast den

Frýdek-Místek

31. 8. 2019

Letošní 17. ročník oslav správně hořkého piva Radegast proběhne 31. srpna 2019 ve Frýdku-Místku. Návštěvníci si vyzkouší školu čepování a soutěže v Hořké zóně. Ve speciálním stanu se bude čepovat pivo do skla. Hudební program nabídne skupiny jako Traktor, David Koller & band nebo Katapult.

Letos se mimořádně přesune Radegast den do Frýdku-Místku. Slavnosti správně hořkého piva se uskuteční v sobotu 31. srpna 2019 vedle atletického stadionu TJ Slezan naproti hale Polárka. Důvodem přesunu tradiční akce je probíhající výstavba nové plechovkové linky v nošovickém pivovaru, se kterou souvisejí různá omezení týkající se bezpečnosti a dostupného prostoru. Areál bude otevřený od 11.30 do 23.00 hodin. Hudební program odstartuje ve 13 hodin.

Z důvodu omezené kapacity areálu je letos zavedeno vstupné, které činí 149 Kč. Ke každé vstupence však dostane návštěvník zdarma dva nápoje (pro starší 18 let – dvě piva, pro mladší 18 let – dvě limonády). Děti do 5 let mají vstup zdarma.

Vstupenky jsou v prodeji na webu ticketstream.cz. Část z vybraného vstupného daruje pivovar na vybraný projekt, který se zaměřuje na „boj se suchem“

www.radegast.cz

Fotogalerie