Lyžařské areály

Skiareál P.O.M.A. Malenovice

Lyžařské středisko P.O.M.A. Malenovice je situováno do horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou (Malenovice - Hutě) pod nejvyšší horou Beskyd Lysou horou v nadmořské výšce 600-700 m. Návštěvníci z řad motoristů mají k dispozici parkoviště pod sjezdovkou o kapacitě 40 aut a dále - 200 m vzdálené parkoviště s kapacitou 60 aut.

SKI areál Opálená - Pstruží

Partner Beskydy Card

Vlek se nachází na Pstruží, směr Ondřejník, přístupová cesta z Čeladné, směr nádraží cca 1,5 km. Parkoviště 80 m od vleku. Sjezdovka je osvětlena a strojově upravována.

SKI Malenovice

Areál je vybaven umělým zasněžováním, bezkontaktními kartami, úpravou svahů rolbou a večerním osvětlením. Pro děti a začátečníky na lyžích a snowboardu je připravena lyžařská škola Japa-school.

 

Ski areál - Palkovice

Partner Beskydy Card

V areálu jsou dvě sjezdové tratě, mezi nimiž prochází lyžařský vlek Garaventa s kapacitou 700 osob/hod. Délka velké sjezdovky je 386m s převýšením 108 m. Délka malé sjezdovky je 230 m a jsou na ni umístěny dva vleky pro lyžaře začátečníky a děti o celkové kapacitě 250 přepravených osob/hod.

Lyžařský areál Kocianka - Čeladná

Lyžařský areál Kocianka se nachází ve výšce 750 m n. m. v údolí vzdáleného cca 10 kilometrů od obce Čeladná směrem na Podolánky.