Lyžařské areály

NA BÍLÉ | DĚTSKÝ LYŽAŘSKÝ PARK

Partner Beskydy Card

Držitel Ceny cestovního ruchu za nejlepší turistický produkt za rok 2014!

Letní a zimní dětský park v resortu Bílá v Beskydech, který se nachází vedle hotelu Bauer je svým zaměřením a vybavením jedinečný na celé Moravě.

Wellness Hotel Bauer

Partner Beskydy Card

Zrelaxujte své tělo i mysl v našem bazénu s řadou atrakcí, či jen ulehněte do našeho whirlpool bazénku a nechte své tělo masírovat miliony bublinek a vodními proudy.

Ski areál Bílá

Partner Beskydy Card

Areál disponuje 7 sjezdovými tratěmi v délce od 90 do 1100 m. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístěný na sjezdovce č. 5 v jižní části areálu. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování.

Ski Park Gruň - Staré Hamry

Lyžařské středisko nabízí všem lyžařům i snowboardistům skvělé sněhové podmínky a 3,8 km sjezdových tratí pro děti, začátečníky i pokročilé. O pohodlný vývoz na kopec se stará dvousedačková lanovka, kterou doplňují dva vleky s přepravní kapacitou 3000 osob za hodinu.

 

Ski areál Bílá - Mezivodí

Partner Beskydy Card

4 sjezdové tratě s délkou od 50 do 550 m, umělým zasněžováním a osvětlením.

Bílá - Bumbálka - Celnica - Třeštík

Občerstvení na chatách Súkenická a Třeštík. Sjezdovka je upravována. Parkoviště a bufet u areálu. Osvětlena pouze dětská sjezdovka.