Aktuality

Ve Štramberku odhalíte kouzlo první republiky

Publikováno: Po, 13.08.2018

Horské městečko v srdci Beskyd již přilákalo nejednoho návštěvníka. Oblíbené a turisty hojně navštěvované místo přišlo s další novinkou a nyní také nabízí turistům netradiční provedení uličkami města tematicky věnované oslavám výročí vzniku Československého státu. Neotřelá prohlídka Štramberka jedinečnou formou zpříjemní lidem trávení volného času v Beskydech.

Legiovlak zastaví ve městě pod Beskydami

Publikováno: Út, 07.08.2018

Zapište si do kalendářů – 29. zastávka při letošním putování napříč Českem bude v Beskydech. Frýdecko-místecké nádraží ožije historickou vzpomínkou na statečné odbojáře a připomene jejich boj s bolševiky.

koupaliště Sluníčko

Pojďte se svlažit, tropická vedra v Beskydech ještě nekončí

Publikováno: Po, 06.08.2018

Úmorné teploty, rozpálený asfalt, dusno a těžký vzduch, který se ani nehne. Počasí vyloženě lákající ke zchlazení. Beskydy nabízí celou řadu míst, kde se můžete i v těchto parných dnech výborně osvěžit. Na své si přijdou jak příznivci plováren, tak přírodních koupališť.

Jen to nej z Beskyd

Publikováno: Čt, 02.08.2018

Prázdniny jsou již v druhé půlce a vy netušíte, kam na výlet? Zkuste osvědčenou klasiku! Zdolejte královnu Moravskoslezských Beskyd. V neděli navíc s mimořádným programem.

T-BEX aneb Beskydy očima cestovatelů z různých koutů světa

Publikováno: Po, 30.07.2018

Největší cestovatelskou konferenci okusila letos poprvé Česká republika. Hostitelským městem se stala ve dnech 26.-28. 7. 2018 nedaleká Ostrava, která poskytla zázemí téměř 500 účastníkům. Součástí programu byly desítky poznávacích výletů po celém kraji.