Aktuality

Objevujte další zajímavá místa v Beskydech

Publikováno: Út, 13.04.2021

Beskydy jsou rájem pro odpočinek i aktivní dovolenou. Příroda se probouzí k novému životu a vybízí k aktivitám v přírodě. Proto vám přinášíme několik tipů na nadcházející víkend. Jak si ho užijete, už je jen na vás.

My víme, v kterém kraji jste nechali své srdce

Publikováno: Čt, 01.04.2021

Anketa Kraj mého srdce přinesla výsledek. Všem, kdo jste pro naši turistickou oblast Beskydy-Valašsko hlasovali, velmi děkujeme, protože jsme společně ukázali, jak je v našem kraji Severní Morava a Slezko (Moravskoslezský)  fantasticky. Moravskoslezský kraj se umístil na třetí příčce v absolutím počtu hlasů, za prvním Jihomoravským a druhým Jihočeským krajem.

S jarem zpátky na elektrokola

Publikováno: Út, 30.03.2021

Přestože paní zima ještě definitivně nepředala své žezlo jaru, mnozí z vás už oprášili svá kola a elektrokola a buď už se vydali, nebo se chystají, šlápnout do pedálů. Právě pro nadšence cykloturistiky v Beskydech máme připraveno spoustu novinek. Mezi nimi taktéž tu, že v obci Hukvaldy byly zřízeny dvě nabíjecí stanice pro elektrokola.

Kostel na Bílé nově navštívíte v rámci Otevřené chrámy

Publikováno: Po, 29.03.2021

Na konci května, pokud situace dovolí, budete moci v Beskydech opět navštěvovat církevní památky v rámci projektu Otevřené chrámy. Ke stávajícím přibude kostelík v Bílé a ve Frenštátě pod Radhoštěm. V loňském roce navštívilo církevní památky 65 000 lidí.

Pro ubytování v Beskydech využijte rezervační systém

Publikováno: Po, 29.03.2021

Hledáte-li inspiraci,  kde si v Beskydech odpočinout, relaxovat, či prožít aktivní dovolenou a zároveň si pobyt rezervovat a včas? Využijte informace na  www.beskydyportal.cz a nabídku UBYTUJ SE!