Aktuality

Jaro na hradech a zámcích v Beskydech

Publikováno: Po, 18.03.2024

Přivítejte jaro návštěvou historických hradů a zámků v Beskydech, kde pro vás připravili řadu zajímavých akcí. Odhalte tajemství starých hradních zdí a prozkoumejte krásy zámeckých parků, které se probouzejí do jarního květu. Nechte se inspirovat bohatým programem a zažijte jarní atmosféru plnou kultury a historie v malebném prostředí Beskyd.

Slavnostní otevření lanovky na Bílé

Publikováno: Po, 20.11.2023

Přijďte 16. 12. 2023 na Grand Opening nové šestimístné lanovky! Bílá v Beskydech ožije zábavou, závody a testy ATOMIC pro všechny. Speciálně pro tuto příležitost bude nabízen skipas na celý den za výhodnou cenu 200,- Kč. Ski areál Bílá je oblíbeným místem pro zimní sporty a díky nové lanovce Zbojník se očekává, že si návštěvníci budou moci ještě více užívat zdejší sjezdovky a okolní krásnou přírodu Beskyd.

Zveme vás na Týden Turistických informačních center

Publikováno: Po, 16.10.2023

Oslavte s námi Týden turistických informačních center u příležižosti Světového dne rozvoje informací, který slavíme 24. října. Týden turistických informačních center bude tedy probíhat od 23. do 29. října 2023..

Za otevřením 6. fotopointu do Hodslavic (třeba na kole!)

Publikováno: Čt, 24.08.2023

První zářijový víkend bude v Hodslavicích opět patřit Palackému, ale i lokálním či začínajícím umělcům, kteří budou v rámci akce Sochy u lesa vystavovat svá díla pod širým nebem. Během události bude také odhalen 6. fotopoint uměleckých vyhlídek Františka Palackého

To nejlepší z gastra nabídne Pojez fest na Ostravici!

Publikováno: Čt, 24.08.2023

Gastrofestival Frýdek-Místek plný chutí je úspěšně za námi, proto vás už nedočkavě zveme na další událost plnou dobrého jídla i pití, tentokrát s názvem Pojez fest. Přidejte se k nám už 9. září 2023 na Ostravici!