Aktuality

Beskydy mají svou pivní stezku, 14 pivovarů na ní nabízí hlavně zážitky

Publikováno: Pá, 31.07.2020

Pestrou škálu chutí piva, včetně těch ovocných nebo medových, nabízí letos Beskydy. Turistická oblast propojila turistické trasy, cyklostezky a tipy na výlety se 14 pivovary a minipivovary a vytvořila v součtu 686 kilometrů dlouhou Beskydskou pivní stezku

Týden plný chutí zažijete ve Frýdku-Místku

Publikováno: St, 29.07.2020

Užijte si gastronomickou událost roku ve Frýdku≈Místku! Třináct zdejších restaurací si pro vás v rámci Týdne plného chutí připravilo speciální čtyřchodové menu, které můžete ochutnat pouze v termínu 7. – 16. srpna 2020.

losování Ondrášův poklad 23. 7. 2020

Ondrášův poklad odměnil prvního výherce hlavní ceny

Publikováno: Pá, 24.07.2020

Jsme v půlce soutěže, při které děti v turistické oblasti Beskydy-Valašsko navštěvují zajímavá místa a putují za Ondrášovým pokladem. Kromě užitečných odměn za dukátky děti také soutěží o hlavní ceny - pobyty pro rodinu v Beskydech. Jeden z pobytů již zná svého majitele. 

výlet Pustevny Radhošť

Za výlety Beskydské pivní stezky. Hlasujte pro nejlepší pivo a nejlahodnější pokrm v destinaci

Publikováno: Út, 21.07.2020

Beskydská pivní stezka má nový web, kde najdete malé i velké pivovary v turistické oblasti Beskydy-Valašsko, tipy na výlety v jejich okolí i pivní akce. Tradičně můžete také hlasovat o Nejlahodnější pivo a nově také o nejchutnější pokrm z pivovárků.

Beskydy mají nového maskota v podobě zbojníka Ondráše. Hravou formou provází malé i velké turisty

Publikováno: St, 15.07.2020

Návštěvníci Beskyd se letos mohou na svých výletech potkat s postavičkou zbojníka Ondráše. Sympatický trojrozměrný látkový maskot měří zhruba 120 centimetrů, je usměvavý a vyfotit se s ním mohou děti i dospělí.