jquery content slider

Zimní číslo novin Beskydy tourist info je tady!

Každý rok s nastávající zimou se mohou obyvatelé měst a obcí pod Beskydami a jejich návštěvníci setkat s oblíbenými turistickými novinami Beskydy tourist info. A právě teď jsou kompletní informace z Beskyd od Jablunkovska až po Valašsko k dostání!

A na co se můžete těšit v tomto čísle? Především na stránky věnované lyžování v Beskydech obohacené o tipy na relaxaci, zábavu na sněhu a po lyžování v celé turistické oblasti Beskydy-Valašsko a Těšínských Beskydech. Nechybí ani tradiční rubriky Kam po lyžování, kalendárium akcí, přehled běžeckých tras, jízdní řády skibusů a spoustu dalšího. A ani děti se s novinami nudit nebudou. Připravena je pro ně omalovánka, křížovka či kvíz, který prověří jejich znalosti starých pranostik.

Noviny jsou jako obvykle k dostání ZDARMA v informačních centrech na Jablunkovsku, Frýdeckomístecku a Novojičínsku, ve vybraných ubytovacích zařízeních a na turisticky zajímavých místech v Beskydech.

Noviny vydalo Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, Regionální rada Třinec spolu s informačními centry v Těšínských Beskydech a regionální agentura cestovního ruchu Beskydy-Valašsko. Beskydy tourist info vyšly v nákladu 20.000 ks o rozsahu 48 stran. Jejich cílem je poskytnout nejen turistům přehled užitečných informací, ale také pozvat na nejatraktivnější místa v Beskydech.

Prolistovat si noviny můžete ZDE.

Aktuality

Prostě ve formě

Čt, 22.02.2018

2. ročník soutěže Prostě ve formě

celý článek >>

Senzace na zámku v Kuníně!

Út, 20.02.2018

Objeven unikát – divadelní hra dávné...

celý článek >>

Beskydy pokračují s prezentací na veletrzích

Čt, 15.02.2018

Od čtvrtku 15. února do neděle 18. února 2018 se Beskydy...

celý článek >>

Novinky v Beskydy Card

Čt, 15.02.2018

Neustále pro vás aktualizujeme, doplňujeme výhody,...

celý článek >>

Léto na Bílé bude opět nabité

Po, 12.02.2018

Svěřte své děti profesionálům z největšího...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí