jquery content slider

Turistická oblast Beskydy-Valašsko se představila v Bratislavě

Od 30.ledna do 2.února se v Bratislavě uskutečnil 20. ročník veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour. Společně s veletrhem cestovního ruchu se návštěvníci mohli vydat na veletrh gastronomie Danubius Gastro. Oba veletrhy doprovázely také specializované výstavy Poľovníctvo a Oddych a Wellness a Fitness.

Návštěvníkům se na ploše 36 000 m² představilo 756 vystavovatelů z 29 krajin. Veletrhy tento rok zaznamenali mimořádně pozitivní hlas. Za čtyři dny přilákali rekordních 75 012 milovníků dobrého jídla a cestovaní.

ITF Slovakiatour poskytl komplexní cestovatelský servis. Návštěvníci si mohli vybrat dovolenou z bohaté nabídky cestovních kanceláří, poznat krásy blízkých i dalekých krajin prostřednictvím atraktivních expozicí a informovat se o možnostech cestovaní. Úlohu partnerského regionu na sebe převzal Moravskoslezský kraj.

V rámci expozice Moravskoslezského kraje se představila také turistická oblast Beskydy-Valašsko, kterou návštěvníkům přiblížili zástupci informačních center. Lidé se tak mohli seznámit s největšími lákadly této destinace – Kopřivnicí, Štramberkem, Novým Jičínem, Frýdkem-Místkem a spoustou dalšího. Obdrželi také tipy na výlety, ať už na kolech nebo pěší, či na ubytování.

V nejbližší době se turistická oblast Beskydy-Valašsko představí na veletrhu Holidayworld v Praze, který se koná od 20. do 23. února na výstavišti Incheba v Praze a následovat bude ještě veletrh Dovolená a region v Ostravě a regionální veletrh zaměřený na cykloturistiku Infotour v Hradci Králové.

Aktuality

Kostely na Frýdecko-Místecku letos přilákaly více než 93 tisíc návštěvníků

Po, 25.09.2017

Kostely, které jsou díky projektu otevřených chrámů ...

celý článek >>

Zdolejte vrchol K1 s Lašským králem

Po, 25.09.2017

Království Lašské a obec Krmelín pořádají...

celý článek >>

Přímým vlakem do pivovaru Radegast

St, 20.09.2017

Milovníci nejen pěnivého zlatavého moku, ale i historických železničních...

celý článek >>

Objevte skryté příběhy v Beskydech

St, 20.09.2017

Už jste slyšeli o tom, že si ve Starých...

celý článek >>

Návštěvnické centrum Nový Jičín má nový český rekord

Po, 18.09.2017

V sobotu 9. září 2017 došlo za účasti oficiálního...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí