jquery content slider

Turistická oblast Beskydy-Valašsko prezentovala nabídku cestovního ruchu na veletrhu Regiontour Brno

Ve dnech 15. – 18. 1. 2015 se konal na brněnském výstavišti největší veletrh cestovního ruchu v České republice - Regiontour Brno. Základem nabídky tohoto veletrhu byla turistická lákadla v českých a moravských regionech – památky, kulturní akce a festivaly, ski areály, lázně aj. V centru pozornosti bylo téma aktivní dovolená, a především cykloturistika.

Zástupci informačních center v Beskydech – Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o., IC Nový Jičín, IC Kopřivnice a město Frenštát pod Radhoštěm prezentovali nabídku turistické oblasti Beskydy-Valašsko prostřednictvím nově vydaných tištěných materiálů.

Návštěvníkům veletrhu tak představili ucelenou nabídku lyžařských areálů, různých atraktivit, za kterými mohou turisté jak pěšky, tak na kole. „Návštěvníky naší expozice zaujal nový produkt Regionální návštěvnická karta Beskydy Card, díky které mohou turisté a návštěvníci čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby v Beskydech,“ řekla Monika Konvičná, ředitelka destinační společnosti Beskydy-Valašsko, o.p.s. a uvedla, že jde o první společný produkt, na kterém se podílí jak podnikatelé, tak zástupci státní správy. „Beskydy Card získá turista a návštěvník u zapojených ubytovatelů zcela zdarma, nebo ji může zakoupit prostřednictvím e-shopu nebo také přímo v informačních centrech v Beskydech,“ dodala Monika Konvičná.

Turistická oblast Beskydy-Valašsko se prezentovala v rámci expozice Moravskoslezského kraje. Nabídku celého veletrhu si během čtyř dnů prohlédlo 30 tisíc návštěvníků, profesionálů v cestovním ruchu i koncových klientů.

Na konci ledna představíme turistickou oblast Beskydy-Valašsko na veletrhu ITF Slovakiatour v Bratislavě, následovat budou veletrhy Tourism Expo v Olomouci, Holidayworld v Praze, Dovolená a region v Ostravě a Infotour v Hradci Králové.

Aktuality

Chcete vědět, jak se vaří nejlahodnější pivo Beskyd za rok 2016?

Út, 17.10.2017

Držitel ocenění ve veřejné anketě o Nejlahodnější...

celý článek >>

Ve Valašském muzeu v přírodě odhalí pomník Jarmily Šulákové

Út, 17.10.2017

V pátek 27. října 2017 odhalí na Valašském...

celý článek >>

Pozor, lanovka na Pustevny bude 23. října mimo provoz

Út, 17.10.2017

Z důvodu těžby dřeva bude lanovka na Pustevny v pondělí 23....

celý článek >>

Každá ovečka se počítá

Út, 17.10.2017

Letos již tradičně pořádá Rekreační centrum...

celý článek >>

Nový běžecký závod přivítá v sobotu golfový areál v Ostravici

Út, 17.10.2017

Nový běžecký závod v Beskydech pro širokou...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí