jquery content slider

Nechejte se zasvětit do tajů focení přírody

V sobotu 7. května se bude v Malenovicích od 9 do 14 hodin konat fototoulka s názvem Beskydy objektivem aneb Foťte jinak, foťte lépe, kterou připravilo Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o.

Už třetí ročník akce je ideální příležitostí pro všechny, kteří touží svým fotoaparátem co nejlépe zachytit nádhernou přírodu Beskyd a ještě přitom dostat užitečné rady od zkušeného fotografa. „Začínající i zkušenější fotografy zasvětí do všech tajů focení fotograf Michal Šofer, pod jehož vedením budou zaznamenávat jak nejrůznější detaily okolní přírody nebo panoramata Lysé hory a Ondřejníku, tak místní architekturu například v podobě kostelíku,” přibližuje celou akci Dagmar Janovská z Beskydského informačního centra Frýdek-Místek s tím, že sraz bude u malenovického Centra volného času U Rosničky. „Pokud se budou chtít naučit fotit jinak a lépe i malí fotografové, rádi je uvítáme, jen je třeba, aby přišli v doprovodu rodičů,” doplňuje poslední podrobnosti Dagmar Janovská s tím, že každý účastník se musí objednat a zaplatit dvousetkorunové vstupné.

V květnu připravilo Beskydské informační centrum rovnou fototoulky dvě, přičemž ta druhá, která se bude konat ve středu 25. května, bude obohacena o zajímavou novinku – focení západu slunce. Proto se uskuteční v termínu od 16 do 20 hodin.

Zájemci o zdokonalení ve focení se mohou na oba netradiční kurzy hlásit na pobočkách Beskydského informačního centra v Místku na náměstí Svobody nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí v ulici Hlavní. Posledním termínem přihlášení na sobotní fototoulku je čtvrtek 5. května do 12 hodin. Akce může být zrušena v případě velmi nepříznivého počasí.

Aktuality

Registrace do tradičního závodu Běh do vrchu je spuštěna

Po, 23.10.2017

Pustevny budou v sobotu 2. prosince 2017 hostit 48. ročník tradičního...

celý článek >>

Užijte si nevšední sobotu na Bílé

Po, 23.10.2017

Přijďte si užít poslední říjnový víkend...

celý článek >>

Piaristické zahrady v Příboře se uloží k zimnímu spánku

Po, 23.10.2017

Piaristické zahrady v Příboře, které získaly...

celý článek >>

Nový pumptrackový park vyrostl v Ostravici

St, 18.10.2017

Milovníci horských kol, BMX a adrenalinu si od letošního...

celý článek >>

Na lyžaře v Beskydech čekají nadcházející sezónu novinky

St, 18.10.2017

Zima se blíží již mílovými kroky a jaké...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí