jquery content slider

Frýdek-Místek má nového průvodce

Statutární město Frýdek-Místek má zájem o vyšší návštěvnost ze strany turistů. Podpořit by ji mělo také vydání nového tištěného „Průvodce Frýdkem-Místkem a okolím“, který má návštěvníky informovat o doporučených aktivitách a možnostech trávení volného času ve městě a jeho blízkém okolí. Publikaci graficky a obsahově zpracovalo a následně vydalo Beskydské informační centrum.

Průvodce poskytne konkrétní tipy na výlet pro rodiče s dětmi, doporučí turistické trasy na zajímavá místa, zavede na naučné stezky i cyklistické trasy nebo stezky vhodné
pro in-line, nabídne možnosti jezdectví, golfu nebo odpočinku v relaxačních centrech. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o historii a architekturu města, milovníci kultury a umění nebo labužníci, které průvodce zavede do vyhlášených kaváren a restaurací, ale také například na prohlídku továrny na výrobu medového dortu Marlenka nebo do minipivovaru.

„Cílem nového průvodce je ukázat turistům to nej z Frýdku-Místku a okolí a získat si jejich zájem o návštěvu města, které skutečně žije a při cestě do Beskyd stojí za to ho navštívit,“ řekla ředitelka BIC Monika Konvičná s tím, že průvodce je zpracován také do jazykových mutací, a to anglické, polské, francouzské, ruské a německé.

Pro zájemce je průvodce již nyní dostupný v pobočkách BIC a k dispozici bude také návštěvníkům veletrhů cestovního ruchu a dalších prezentačních akcí, kterých se město účastní. Jako první bude publikace představena na veletrhu cestovního ruchu Regiontour, který se koná od 16. ledna v Brně.

 

Aktuality

Beskydy pokračují s prezentací na veletrzích

Čt, 15.02.2018

Od čtvrtku 15. února do neděle 18. února 2018 se Beskydy...

celý článek >>

Novinky v Beskydy Card

Čt, 15.02.2018

Neustále pro vás aktualizujeme, doplňujeme výhody,...

celý článek >>

Léto na Bílé bude opět nabité

Po, 12.02.2018

Svěřte své děti profesionálům z největšího...

celý článek >>

Olympijský festival v Ostravě nabídne sporty, horská střediska i Korejskou vesničku

Út, 06.02.2018

V Ostravě bude centrem olympijského dění OSTRAVAR ARÉNA...

celý článek >>

Užijte si svátek všech sportovců také v Beskydech

Po, 05.02.2018

Užijte si zimní olympijské hry v Beskydech! Svátek...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí