Aktuality

Dřevěné Pustevny 2018, dřevo ožívá pod rukama mistrů

Publikováno: Čt, 24.05.2018

Pokud z Pusteven o víkendu zaslechnete zvuk motorových pil, vězte, že začal další ročník oblíbené akce. Přijďte se podívat umělcům pod ruce a nasajte vůni opracovávaného dřeva. 26. – 27. května do Beskyd opět zavítají řezbářští mistři ze všech koutů republiky, i ti zahraniční.

Opřete se do pedálů, Frýdek-Místek na kole startuje

Publikováno: St, 16.05.2018

Již tuto sobotu 19. května se postaví na start všichni nadšenci cyklistiky na dalším ročníku akce Frýdek≈Místek na kole. Ten se uskuteční již popáté v areálu autokempu na Olešné a letos v kompletně novém kabátě.

Blíží se největší turistický pochod na Moravě, Štramberský Jasoň startuje už tento víkend

Publikováno: Po, 14.05.2018

Štramberk bude praskat ve švech, už jen 4 dny zbývají do začátku velké akce, která vypukne 19. května! Jednotlivci, party přátel, rodiny s dětmi i se čtyřnohými mazlíčky na vodítku, to všechno jsou účastníci, kteří se přihlásili a vyšlápnou trasy Štramberského Jasoně.

Pokochejte se výhledem na Ondřejník s oroseným pěnivým mokem

Publikováno: Po, 14.05.2018

Po náročném výletu na kolech po beskydských stezkách se můžete občerstvit v pivovaru Ogar, který získal ocenění Nejlahodnější pivo roku 2017 v turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Najdete ho v Kunčicích. Málokdo odolá posezení v pivovarské hospůdce s nádherným výhledem na Ondřejník. 

Pustevny se mohou pochlubit trofejí

Publikováno: Pá, 11.05.2018

Moderní stavba z kamene, dřeva a skla, která nabízí turistům jedinečný výhled na celé panorama Beskyd získala ocenění na Fóru cestovního ruchu