Wellness

Wellness hotel Abácie

Privátní spa umožňuje zažít osvobozující a povznášející účinek z vodní masáže v romantickém a intimním prostředí. Privátní vířivka poskytuje ničím nerušenou relaxaci až pro šest osob. Celý prostor je ozvučen. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů, občerstvení také kvalitní vína.

Wellness v penzionu U Holubů

Odpočiňte si v krásném a stylovém zázemí pro celkovou regeneraci a relax v nerušeném soukromí.  Dopřejte svému tělu i své duši blahodárnou koupel ve vířivé vaně, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima či odborně provedenou relaxační masáž. Nechejte se hýčkat, intimní atmosféra při svíčkách, soukromí, tlumené barvy uvolní vaši mysl, očistí tělo a rozproudí energii.

Wellness & Restaurant U Fandy Lhotka

Partner Beskydy Card

Využijte možnost využít nadstandardní služby relaxačního centra.  Je pouze na vás, jestli to bude v sauně, páře, relax bazénu, whirlpoolu nebo při masáži.

BODIZ Spa

Najděte si chvilku pro sebe a odpočiňte si v krásném prostředí BODIZ Spa. Čeká vás jen vaše wellness a vaše pohoda.

Thermal Park v hotelu Ondrášův dvůr

Partner Beskydy Card

Zažijte nezapomenutelnou koupel v největším Thermal Parku na Moravě -  v přírodě pod širým nebem.

Mořské klimatické lázně

Partner Beskydy Card

Moře uzdravuje, moře harmonizuje, moře vitalizuje. Mořské lázně jsou naprosto originálním a unikátním projektem, který vám dokáže atmosféru moře nefalšovaně zprostředkovat díky kombinaci nejmodernějších technologií, klasických lázeňských postupů a alternativního přístupu.

Rožnovské pivní lázně

Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem. A vy si tento zážitek můžete odnést z Rožnovských pivních lázní.

Krytý bazén a wellness - Hotel Odra

Partner Beskydy Card

Odpočívejte v relax centru hotelu Odra! Možnost využití jak hotelovými hosty, tak hosty neubytovanými.

Wellness - Sluníčko | Resort Sepetná

Užijte si koupel ve whirlpoolu, dejte odpočinout tělu v ifrasauně s mořským klima nebo se zrelaxujete na tapidáriu s úžasným pohledem na okolní Beskydy. Využít můžete masáže, bylinné a rašelinové koupele a kosmetiku.

Resort Sepetná

Na Sepetné si můžete dopřát jedinečný odpočinek po celý rok. Dopřát si ho mohou nejen ubytovaní hosté, ale také jednodenní návštěvníci.

Wellness - hotel Miura

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.

Lara Wellness

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem.

Krytý bazén a wellness - hotel Prosper

Partner Beskydy Card

Po náročném dni vám jistě přijde vhod i trocha relaxace. Navštivte proto relaxační komplex v hotelu Prosper v Čeladné, kde si můžete užít krytý vyhřívaný bazén v řeckém stylu, pravou finskou, infra a bio saunu, fitcentrum, sportovní i relaxační masáže, parní kabinu s masážemi, relaxační pyramidu, tibetské lázničky s bylinkami či s vonnými bahenními zábaly celého těla.

Aquapark Olešná

Partner Beskydy Card

Aquapark je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.