Wellness

Rožnovské pivní lázně

Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem. A vy si tento zážitek můžete odnést z Rožnovských pivních lázní.

Wellness Hotel Bauer

Partner Beskydy Card

Zrelaxujte své tělo i mysl v našem bazénu s řadou atrakcí, či jen ulehněte do našeho whirlpool bazénku a nechte své tělo masírovat miliony bublinek a vodními proudy.

Wellness Horský hotel Lorkova vila

Partner Beskydy Card

V krásném prostředí Čeladné se nechte hýčkat.

Wellness Hotel McLimon

Za zvuku hudby je odpočinek v rozpálené sauně pro mnohé nejlepší cesta jak si odpočinout od každodenního napětí.

Lehký spánek pod hvězdným nebem na vyhřívaném lehátku nebo horká vířivá vana Vás nabije energií do dalšího dne.

Wellness - Sluníčko | Resort Sepetná

Partner Beskydy Card

Užijte si koupel ve whirlpoolu, dejte odpočinout tělu v ifrasauně s mořským klima nebo se zrelaxujete na tapidáriu s úžasným pohledem na okolní Beskydy. Využít můžete masáže, bylinné a rašelinové koupele a kosmetiku.

Resort Sepetná

Partner Beskydy Card

Na Sepetné si můžete dopřát jedinečný odpočinek po celý rok. Dopřát si ho mohou nejen ubytovaní hosté, ale také jednodenní návštěvníci.

Wellness - hotel Miura

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.

Lara Wellness

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem.

Aquapark Olešná

Partner Beskydy Card

Aquapark je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.