Koupání

Koupák v Příboře

Koupaliště s velkým a malým bazénem s křišťálově čistou vodou, zábavné atrakce pro rodiny s dětmi, aquazorbing a mnoho dalších vodních atrakcí, občerstvení a možnost ubytování v chatkách, minigolf pro děti i dospělé. Areál je certifikován Českým systémem kvality služeb.

Biotop Prostřední Bečva

Koupací biotop Prostřední Bečva je ­ koupaliště, které nepotřebuje žádnou chemii. O čištění vody se tu totiž stará speciální nádrž osázená vodními rostlinami.

Bazén Nový Jičín

Areál ležící nedaleko centra města Nový Jičín, poblíž autobusového a vlakového nádraží nabízí krytý bazén, venkovní bazén s tobogánem, saunu a je zde i možnost ubytování v penzionu Bazén.

 

Vodní nádrž Baška

Nejmenší přehradní nádrž v turistické oblasti Beskydy slouží sice jako záložní vodní zdroj, ale během let se stala oblíbeným místem pro rekreaci nejen místních obyvatel. 

Vodní nádrž Žermanice

Nejstarší přehrada v Beskydech, budovaná v letech 1951-1957. Dlouhá léta sloužila jako zásobárna vody pro průmysl, nyní je využívána k rekreaci a ke sportovnímu rybolovu.

Koupaliště Kopřivnice

Partner Beskydy Card

Plavecký bazén 50 m, bazén pro neplavce s vodním topogánem, dětské brouzdaliště, pískoviště, plážový volejbal, travnatá plocha, půjčovna sportovních potřeb.

Aquapark Olešná Frýdek-Místek

Partner Beskydy Card

Venkovní aquapark s vyhřívanou vodou a spoustou atrakcí: vodopád, vodní hřib, chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, lehátka, vodní ježek, perličková koupel a šplhací síť, hřiště na volejbal, nohejbal a beachvolejbal.

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Víceúčelový a plavecký bazén,dětský bazén, 60 m dlouhý a 5,8 m vysoký tobogán a vodní skluzavka o délce 13,1 metru.