Adrenalinové sporty

NA BÍLÉ | PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Terénní koloběžky různých velikostí vám zapůjčí od května do září. Koloběžku můžete vyvézt do horní stanice lanovky Zbojník, odkud se můžete vydat po značených trasách dolů nebo se projet po hřebenech s krásnými výhledy na Beskydy. 

Beskydské traily

Pilotní okruh Beskydských trailů představuje začátek rozsáhlého projektu. Celý areál by měl mít v budoucnu nejméně 20 km stezek. Zatím 3 kilometrový úsek se nachází v okolí lokality Horečky, která je proslavena skokanskými můstky a především legendárním skokanem na lyžích Jiřím Raškou.

Segway

Nový atraktivní rozměr turistiky můžete zažít na Sepetné v Beskydech! Jízda na segwayi je technicky velmi lehce zvladatelná a nenáročná. Nevšední zážitek si tak mohou vychutnat všechny věkové skupiny.

Střelnice v hale Polárka

Jedna z nejmodernějších tunelových střelnic v ČR se nachází v suterénu sportovní haly Polárka ve Frýdku-Místku. Střelba na střelnici je určena pro širokou veřejnost a to i pro osoby, které nevlastní zbrojní průklaz. Zastřílet si mohou za dohledu instruktora střelby.

Singletrails na Bílé

SingleTrails Bílá jsou jednosměrné stezky pro terénní cyklisty vybudované v okolí obce Bílá.

Trasy pro MTB

Nejen pro všechny nadšené cyklisty na horských kolech je připraven zbrusu nový webový portál MTB Beskydy, který obsahuje především ucelený soupis cyklotras pro horská kola, ale i užitečné tipy a rady.

Koloběžky Pustevny

Sjezdovou koloběžku si můžete zapůjčit na Pustevnách přímo u horní stanice dvousedačkové lanovky Ráztoka-Pustevy, nebo na začátku cesty Knížecí.