Zimní kabát webových stránek beskydyportal.cz

Zimní kabát webových stránek beskydyportal.cz

Publikováno: Čt, 02.12.2021

Svatý Martin letos sice na bílém koni nepřijel, nicméně s posledními listopadovými dny na sebe sněhová nadílka nenechala dlouho čekat. Stejně tak jsme nezaháleli ani my a portál www.beskydyportal.cz se dočkal zimního kabátu. A co v něm najdete?

sekci ZIMA naleznete informace o lyžařských centrech v Beskydech, běžeckých stopách, jejich upravenosti a sjízdnosti a méně či více tradičních zimních radovánkách. Také se snažíme aktualizovat a rozšiřovat nabídku wellness pro veřejnost v blízkosti lyžařských areálů. Zároveň jsme aktualizovali jízdní řády skibusů, které jezdí směr Bílá a Pustevny.

Se skibusy souvisí i sekce PARKOVÁNÍ, kde se snažíme za pomoci informačních center udržet aktuální a aktualizovanou nabídku parkovacích míst, které obzvláště v zimě působí potíže. Je potřeba si uvědomit, že mnoho lyžařských areálů či jiných zimních atraktivit se často nachází v chráněné krajinné oblasti či oblasti, kde je nutné ponechat volný průjezd a výjezd pro složky IZS, včetně vozidel horské služby.

Nesmíme zapomínat ani na sekci BESKYDY PĚŠKY, ve které nabízíme 36 detailně zpracovaných pěších výletů – a máme zájem nabídku dále rozšiřovat, 8 tipů na dechberoucí výhledy z rozhleden, či 21 možností, jak se dostat na Lysou horu, ať už pěšky, na běžkách či skialpech.

Věříme, že si z naší rozsáhlé zimní nabídky vyberete a přejeme krásnou zimní dovolenou v Beskydech!