V lednu se Pustevny opět stanou centrem ledové pohádky

V lednu se Pustevny opět stanou centrem ledové pohádky

Publikováno: Po, 21.11.2016

Rok se s rokem sešel a přípravy na ledové sochání na Pustevnách jsou již v plném proudu. Červenou tužkou si do kalendáře zaznamenejte data 7.-8. 1., 14.-15. 1. a 21.-22. 1. 2017.

Po dobu těchto třech lednových víkendů na vás bude čekat kromě soch také doprovodný program pod taktovkou mediálního partnera Rádia Čas. Promo team Rádia Čas už teď připravuje pro ty nejmenší kupu her, soutěží, dárečků a pro ty starší i dobré muziky. Dále se můžete těšit na Kingswood vesničku, maskoty našich partnerů či tradiční jarmark. Ti, kteří na Pustevny dorazí v týdnu, budou mít také možnost sochy zhlédnout, přístup do ledových stanů bude po celé tři týdny.
Vstup na akci je samozřejmě opět ZDARMA.

Na ledových sochách 2017 na Pustevnách pořadatelé návštěvníkům představí ještě více ledových a sněhových děl než tomu bylo doposud. V plánu máme vybudování ledového baru či ledových skluzavek pro děti a další překvapení. Úspěch však jako každým rokem závisí na počasí. To v předešlých ročnících ukázalo, jak rozmarné může být, a organizátoři tudíž doufají, že v příštím roce bude vlídné a dostatečně mrazivé.

Zdroj: www.pustevny.cz