Adrenalinové sporty

NA BÍLÉ | PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Terénní koloběžky různých velikostí vám zapůjčí od května do září. Koloběžku můžete vyvézt do horní stanice lanovky Zbojník, odkud se můžete vydat po značených trasách dolů nebo se projet po hřebenech s krásnými výhledy na Beskydy. 

Beskydské traily

Pilotní okruh Beskydských trailů představuje začátek rozsáhlého projektu. Celý areál by měl mít v budoucnu nejméně 20 km stezek. Zatím 3 kilometrový úsek se nachází v okolí lokality Horečky, která je proslavena skokanskými můstky a především legendárním skokanem na lyžích Jiřím Raškou.

Paragliding

Beskydy jsou rájem paraglidistů. Zde vám přinášíme tipy, kde můžete tento adrenalinový sport provozovat, ať už jste začátečník či již jste ve vzduchu jako doma. V Beskydech můžete vyzkoušet tandemové lety, kurzy paraglidingu, paraglidingové výlety a kitesurfing.

Střelnice v hale Polárka

Jedna z nejmodernějších tunelových střelnic v ČR se nachází v suterénu sportovní haly Polárka ve Frýdku-Místku. Střelba na střelnici je určena pro širokou veřejnost a to i pro osoby, které nevlastní zbrojní průklaz. Zastřílet si mohou za dohledu instruktora střelby.

Singletrails na Bílé

SingleTrails Bílá jsou jednosměrné stezky pro terénní cyklisty vybudované v okolí obce Bílá.

Půjčovna kol AMICI Čeladná

Partner Beskydy Card

V Čeladné, v srdci Beskyd, si můžete půjčit kola a vydat se na objevné cesty po okolí. Půjčení kol je ideální způsob, jak si užít krásu místních cyklostezek a prozkoumat skvosty této kouzelné lokality společně s celou rodinou.

Koloběžky Pustevny

Sjezdovou koloběžku si můžete zapůjčit na Pustevnách přímo u horní stanice dvousedačkové lanovky Ráztoka-Pustevy.