jquery content slider

Zimní aktivity

Zimní aktivity

předchozí 1 2 3 další

Celkem 29 objektů

Lyžařská a snowboardová škola Japa v Malenovicích

Individuální a skupinové výukové hodiny, kurzy pro MŠ a ZŠ. Skvělý přístup licencovaných instruktorů a zábavná forma výuky.

Lyžařský areál - Na Čele Ostravice - mimo provoz

V letošní zimní sezóně 2016/17 areál mimo provoz.

Malenovice - Hutě

Lyžařské středisko Malenovice-Hutě se nachází u katastru obce Malenovice a je situováno do horského údolí pod nejvyšší horou Beskyd Lysou horou v nadmořské výšce 600 - 750 m. Svahy jsou upravovány. Parkoviště 100 m od vleku. Občerstvení u sjezdovky. Úschovna lyží. Lyžařská škola.

Morávka - Sviňorky

Areál má umělé zasněžování, sjezdovky jsou strojově upravovány, na běžkaře čeká 18 km udržovaných běžeckých tras.

SKI Malenovice

Areál je vybaven umělým zasněžováním, bezkontaktními kartami, úpravou svahů rolbou a večerním osvětlením. Pro děti a začátečníky na lyžích a snowboardu je připravena lyžařská škola Japa-school.

 

SKI areál Opálená - Pstruží

Vlek se nachází na Pstruží, směr Ondřejník, přístupová cesta z Čeladné, směr nádraží cca 1,5 km. Parkoviště 80 m od vleku. Sjezdovka je osvětlena a strojově upravována.

Ski areál - Palkovice

V areálu jsou dvě sjezdové tratě, mezi nimiž prochází lyžařský vlek Garaventa s kapacitou 700 osob/hod. Délka velké sjezdovky je 386m s převýšením 108 m. Délka malé sjezdovky je 230 m a jsou na ni umístěny dva vleky pro lyžaře začátečníky a děti o celkové kapacitě 250 přepravených osob/hod.

Ski Park Gruň - Staré Hamry

Lyžařské středisko nabízí všem lyžařům i snowboardistům skvělé sněhové podmínky a 4,3 km sjezdových tratí pro děti, začátečníky i pokročilé. O pohodlný vývoz na kopec se stará dvousedačková lanovka, kterou doplňují dva vleky.

Lyžařský areál Kocianka - Čeladná

Lyžařský areál Kocianka se nachází ve výšce 750 m n. m. v údolí vzdáleného cca 10 kilometrů od obce Čeladná směrem na Podolánky. 

Bílá - Bumbálka - Celnica - Třeštík

Občerstvení na chatách Súkenická a Třeštík. Sjezdovka je upravována. Parkoviště a bufet u areálu. Osvětlena pouze dětská sjezdovka.

předchozí 1 2 3 další

Celkem 29 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí