jquery content slider

Zimní aktivity

Zimní aktivity

předchozí 1 2 3 další

Celkem 30 objektů

Lyžařská a snowboardová škola Japa v Malenovicích

Individuální a skupinové výukové hodiny, kurzy pro MŠ a ZŠ. Skvělý přístup licencovaných instruktorů a zábavná forma výuky.

Lyžařský areál Pustevny

Lyžařský areál Pustevny se nachází 6 km od města Frenštát pod Radhoštěm a to v nadmořské výšce 620 – 1098 m.n.m. Na Pustevny se dostanete sedačkovou lanovkou z Ráztoky, autem nebo autobusem. Pro lyžaře je zde připraveno 5 sjezdovek všech obtížností se 4 vleky.

Lyžařský areál - Na Čele Ostravice - mimo provoz

V letošní zimní sezóně 2016/17 areál mimo provoz.

Malenovice - Hutě

Lyžařské středisko Malenovice-Hutě se nachází u katastru obce Malenovice a je situováno do horského údolí pod nejvyšší horou Beskyd Lysou horou v nadmořské výšce 600 - 750 m. Svahy jsou upravovány. Parkoviště 100 m od vleku. Občerstvení u sjezdovky. Úschovna lyží. Lyžařská škola.

Morávka - Sviňorky

Po dvouleté pauze můžete v sezóně 2016/17 opět lyžovat v oblíbeném areálu Sviňorky na Morávce. Areál má umělé zasněžování, sjezdovky jsou strojově upravovány, na běžkaře čeká 18 km udržovaných běžeckých tras.

SKI Malenovice

Areál je vybaven umělým zasněžováním, bezkontaktními kartami, úpravou svahů rolbou a večerním osvětlením. Pro děti a začátečníky na lyžích a snowboardu je připravena lyžařská škola Japa-school.

 

SKI areál Opálená - Pstruží

Vlek se nachází na Pstruží, směr Ondřejník, přístupová cesta z Čeladné, směr nádraží cca 1,5 km. Parkoviště 80 m od vleku. Sjezdovka je osvětlena a strojově upravována.

Ski areál - Palkovice

V areálu jsou dvě sjezdové tratě, mezi nimiž prochází lyžařský vlek Garaventa s kapacitou 700 osob/hod. Délka velké sjezdovky je 386m s převýšením 108 m. Délka malé sjezdovky je 230 m a jsou na ni umístěny dva vleky pro lyžaře začátečníky a děti o celkové kapacitě 250 přepravených osob/hod.

Ski Park Gruň - Staré Hamry

Lyžařské středisko nabízí všem lyžařům i snowboardistům skvělé sněhové podmínky a 4,3 km sjezdových tratí pro děti, začátečníky i pokročilé. O pohodlný vývoz na kopec se stará dvousedačková lanovka, kterou doplňují dva vleky.

Lyžařský areál Kocianka - Čeladná

Lyžařský areál Kocianka se nachází ve výšce 750 m n. m. v údolí vzdáleného cca 10 kilometrů od obce Čeladná směrem na Podolánky. 

předchozí 1 2 3 další

Celkem 30 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí