jquery content slider

Wellness

Wellness

Interaktivní mapa

Níže jsou zobrazeny jednotlivé objekty na mapě. Kliknutím na objekt zobrazíte jeho název

Zvolte typ mapy

Wellness hotel Abácie

Privátní spa umožňuje zažít osvobozující a povznášející účinek z vodní masáže v romantickém a intimním prostředí. Privátní vířivka poskytuje ničím nerušenou relaxaci až pro šest osob. Celý prostor je ozvučen. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů, občerstvení také kvalitní vína.

Lesní lázně - hotel Čeladenka

Užijte si skvělý odpočinek a hýčkání  v Lesních lázních. Hotel Čeladenka má pro vás připraveny relaxační programy, masáže, vodoléčbu, infrasauna, whirlpool i Kneippův chodník. Nechte se hýčkat u aromatické nebo konopné masáži, oblíbené masáži lávovými kameny či indické.  Posaďte se do křesla a relaxujte u okna s výhledem do krásné přírody Beskyd  nebo si užijte  odpočinek na venkovní terase.

Wellness v penzionu U Holubů

Odpočiňte si v krásném a stylovém zázemí pro celkovou regeneraci a relax v nerušeném soukromí.  Dopřejte svému tělu i své duši blahodárnou koupel ve vířivé vaně, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima či odborně provedenou relaxační masáž. Nechejte se hýčkat, intimní atmosféra při svíčkách, soukromí, tlumené barvy uvolní vaši mysl, očistí tělo a rozproudí energii.

Wellness & Restaurant U Fandy Lhotka

Využijte možnost využít nadstandardní služby relaxačního centra.  Je pouze na vás, jestli to bude v sauně, páře, relax bazénu, whirlpoolu nebo při masáži.

BODIZ Spa

Najděte si chvilku pro sebe a odpočiňte si v krásném prostředí BODIZ Spa. Čeká vás jen vaše wellness a vaše pohoda.

Thermal Park v hotelu Ondrášův dvůr

Zažijte nezapomenutelnou koupel v největším Thermal Parku na Moravě -  v přírodě pod širým nebem.

Mořské klimatické lázně

Moře uzdravuje, moře harmonizuje, moře vitalizuje. Mořské lázně jsou naprosto originálním a unikátním projektem, který vám dokáže atmosféru moře nefalšovaně zprostředkovat díky kombinaci nejmodernějších technologií, klasických lázeňských postupů a alternativního přístupu.

Rožnovské pivní lázně

Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem. A vy si tento zážitek můžete odnést z Rožnovských pivních lázní.

Krytý bazén a wellness - Hotel Odra

Odpočívejte v relax centru hotelu Odra! Možnost využití jak hotelovými hosty, tak hosty neubytovanými.

Wellness - penzion Sluníčko

Užijte si koupel ve whirlpoolu, dejte odpočinout tělu v ifrasauně s mořským klima nebo se zrelaxujete na tapidáriu s úžasným pohledem na okolní Beskydy. Využít můžete masáže, bylinné a rašelinové koupele a kosmetiku.

Rekreační centrum Sepetná

Nachází se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy a svou polohou a zařízením umožňuje spoustu sportovních a odpočinkových aktivit. V relaxačním centru Sepetná patří krytý bazén z nerezovou vanou k největším krytým veřejně přístupným bazénům v Beskydech.

Wellness - hotel Miura

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.

Lara Wellness

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem.

Krytý bazén a wellness - hotel Prosper

Po náročném dni vám jistě přijde vhod i trocha relaxace. Navštivte proto relaxační komplex v hotelu Prosper v Čeladné, kde si můžete užít krytý vyhřívaný bazén v řeckém stylu, pravou finskou, infra a bio saunu, fitcentrum, sportovní i relaxační masáže, parní kabinu s masážemi, relaxační pyramidu, tibetské lázničky s bylinkami či s vonnými bahenními zábaly celého těla.

Aquapark Olešná

Aquapark je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí