jquery content slider

Wellness

Interaktivní mapa

Níže jsou zobrazeny jednotlivé objekty na mapě. Kliknutím na objekt zobrazíte jeho název

Zvolte typ mapy

Wellness hotel Abácie

Privátní spa umožňuje zažít osvobozující a povznášející účinek z vodní masáže v romantickém a intimním prostředí. Privátní vířivka poskytuje ničím nerušenou relaxaci až pro šest osob. Celý prostor je ozvučen. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů, občerstvení také kvalitní vína.

Lesní lázně - hotel Čeladenka

Užijte si skvělý odpočinek a hýčkání  v Lesních lázních. Hotel Čeladenka má pro vás připraveny relaxační programy, masáže, vodoléčbu, infrasauna, whirlpool i Kneippův chodník. Nechte se hýčkat u aromatické nebo konopné masáži, oblíbené masáži lávovými kameny či indické.  Posaďte se do křesla a relaxujte u okna s výhledem do krásné přírody Beskyd  nebo si užijte  odpočinek na venkovní terase.

Wellness v penzionu U Holubů

Odpočiňte si v krásném a stylovém zázemí pro celkovou regeneraci a relax v nerušeném soukromí.  Dopřejte svému tělu i své duši blahodárnou koupel ve vířivé vaně, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima či odborně provedenou relaxační masáž. Nechejte se hýčkat, intimní atmosféra při svíčkách, soukromí, tlumené barvy uvolní vaši mysl, očistí tělo a rozproudí energii.

Wellness & Restaurant U Fandy Lhotka

Využijte možnost využít nadstandardní služby relaxačního centra.  Je pouze na vás, jestli to bude v sauně, páře, relax bazénu, whirlpoolu nebo při masáži.

BODIZ Spa

Najděte si chvilku pro sebe a odpočiňte si v krásném prostředí BODIZ Spa. Čeká vás jen vaše wellness a vaše pohoda.

Thermal Park v hotelu Ondrášův dvůr

Zažijte nezapomenutelnou koupel v největším Thermal Parku na Moravě -  v přírodě pod širým nebem.

Mořské klimatické lázně

Moře uzdravuje, moře harmonizuje, moře vitalizuje. Mořské lázně jsou naprosto originálním a unikátním projektem, který vám dokáže atmosféru moře nefalšovaně zprostředkovat díky kombinaci nejmodernějších technologií, klasických lázeňských postupů a alternativního přístupu.

Rožnovské pivní lázně

Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem. A vy si tento zážitek můžete odnést z Rožnovských pivních lázní.

Krytý bazén a wellness - Hotel Odra

Odpočívejte v relax centru hotelu Odra! Možnost využití jak hotelovými hosty, tak hosty neubytovanými.

Wellness - penzion Sluníčko

Užijte si koupel ve whirlpoolu, dejte odpočinout tělu v ifrasauně s mořským klima nebo se zrelaxujete na tapidáriu s úžasným pohledem na okolní Beskydy. Využít můžete masáže, bylinné a rašelinové koupele a kosmetiku.

Rekreační centrum Sepetná

Nachází se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy a svou polohou a zařízením umožňuje spoustu sportovních a odpočinkových aktivit. V relaxačním centru Sepetná patří krytý bazén z nerezovou vanou k největším krytým veřejně přístupným bazénům v Beskydech.

Wellness - hotel Miura

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.

Lara Wellness

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem.

Krytý bazén a wellness - hotel Prosper

Po náročném dni vám jistě přijde vhod i trocha relaxace. Navštivte proto relaxační komplex v hotelu Prosper v Čeladné, kde si můžete užít krytý vyhřívaný bazén v řeckém stylu, pravou finskou, infra a bio saunu, fitcentrum, sportovní i relaxační masáže, parní kabinu s masážemi, relaxační pyramidu, tibetské lázničky s bylinkami či s vonnými bahenními zábaly celého těla.

Aquapark Olešná

Aquapark je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí