jquery content slider

Koupání

Koupání

Každý turista i cyklista ví, jaká pohoda je, moci se v horkém letním dni během či na konci dlouhého výšlapu ponořit do chladivých vln a protáhnout si tělo plaváním. Nejenom pro ty, kterým nestačí osvěžení v horských potocích a říčních tůních či splavech, ale pro každého, kdo si chce v létě odpočinout po práci u vody mají Beskydy řadu atraktivních možností v podobě aquaparků či koupališť s aqauparkovými prvky. Ale ani mezi koupáním není nutné pouze ulehnout na deku a opékat se na slunci. Vždyť jsou tu k dispozici sportoviště jako hřiště pro plážový volejbal, ping pongové stoly, s dětmi možnost si zahrát minigolf nebo je nechat vyřádit na pískovištích a houpačkách, či jim nazout in line brusle a naučit je první krůčky na upravených okruzích v okolí. To všechno obklopeno majestátností hor vypínajících se k bezmračnému nebi a zdajících se v letním oparu tak blízko.

Interaktivní mapa

Níže jsou zobrazeny jednotlivé objekty na mapě. Kliknutím na objekt zobrazíte jeho název

Zvolte typ mapy

Koupaliště Příbor Ricco

Koupaliště s velkým a malým bazénem s křišťálově čistou vodou, zábavné atrakce pro rodiny s dětmi, aquazorbing a mnoho dalších vodních atrakcí, občerstvení a možnost ubytování v chatkách, minigolf pro děti i dospělé. Areál je certifikován Českým systémem kvality služeb.

Biotop Prostřední Bečva

Koupací biotop Prostřední Bečva je ­ koupaliště, které nepotřebuje žádnou chemii. O čištění vody se tu totiž stará speciální nádrž osázená vodními rostlinami.

Koupaliště Sluníčko Ostravice

Koupaliště s dohřívanou vodou, tobogány, Tropico barem, dětským brouzdalištěm, stěnou s vodotryskem a vodním hřibem.

Aquapark Olešná Frýdek-Místek

Venkovní aquapark s vyhřívanou vodou a spoustou atrakcí: vodopád, vodní hřib, chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, lehátka, vodní ježek, perličková koupel a šplhací síť, hřiště na volejbal, nohejbal a beachvolejbal.

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Víceúčelový a plavecký bazén,dětský bazén, 60 m dlouhý a 5,8 m vysoký tobogán a vodní skluzavka o délce 13,1 metru.

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí