jquery content slider

Wellness, relax

Wellness, relax

Dopřejte svému tělu odpočinek a relaxujte v Beskydech! Lesní, řecké, pivní nebo bylinné lázně, sauny, masáže, bazény, vířivky…. Ráj máte na dosah. Zapomeňte na stres a spěch a nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění.

předchozí 1 2 3 další

Celkem 22 objektů

Krytý bazén a wellness - Hotel Odra

Odpočívejte v relax centru hotelu Odra! Možnost využití jak hotelovými hosty, tak hosty neubytovanými.

Wellness - penzion Sluníčko

Užijte si koupel ve whirlpoolu, dejte odpočinout tělu v ifrasauně s mořským klima nebo se zrelaxujete na tapidáriu s úžasným pohledem na okolní Beskydy. Využít můžete masáže, bylinné a rašelinové koupele a kosmetiku.

Rekreační centrum Sepetná

V rekreačním centrum Sepetná si můžete dopřát jedinečný odpočinek po celý rok. Dopřát si ho mohou nejen ubytovaní hosté, ale také jednodenní návštěvníci.

Wellness - hotel Miura

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.

Lara Wellness

Relaxační a regenerační centrum Lara Wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem.

Koupaliště Sluníčko Ostravice

Koupaliště s dohřívanou vodou, tobogány, Tropico barem, dětským brouzdalištěm, stěnou s vodotryskem a vodním hřibem.

Krytý bazén a wellness - hotel Prosper

Po náročném dni vám jistě přijde vhod i trocha relaxace. Navštivte proto relaxační komplex v hotelu Prosper v Čeladné, kde si můžete užít krytý vyhřívaný bazén v řeckém stylu, pravou finskou, infra a bio saunu, fitcentrum, sportovní i relaxační masáže, parní kabinu s masážemi, relaxační pyramidu, tibetské lázničky s bylinkami či s vonnými bahenními zábaly celého těla.

Štramberské pivní kúpele

V prostorách pivních kúpelí vás osvěží harmonizace všech očistných procesů, které si zde můžete v příjemném prostředí vychutnat. Můžete očekávat výjimečnou proceduru, která vás dobře naladí nejen v nepříznivých zimních dnech.

Aquapark Olešná

Aquapark je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.

Aquapark Olešná Frýdek-Místek

Venkovní aquapark s vyhřívanou vodou a spoustou atrakcí: vodopád, vodní hřib, chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, lehátka, vodní ježek, perličková koupel a šplhací síť, hřiště na volejbal, nohejbal a beachvolejbal.

předchozí 1 2 3 další

Celkem 22 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí