jquery content slider

Pro školy

Pro školy

předchozí 1  další

Celkem 8 objektů

Školní výlet Za rozhledy do Frenštátu p. R.

Toulky po stopách slavných o sobností, např. sochaře Albína Poláška nebo sportovce Jiřího Rašky, vedou malebnou přírodou. Překrásný výhled z rozhledny na Velkém Javorníku, můstky, na kterých se psala sportovní historie, budou odměnou dětem z a jejich úsilí.

Školní výlet Hukvaldy s liškou Bystrouškou

Hukvaldy jsou ideálním místem k výletu, pokud vás zajímá příroda, umění nebo historie. Poznejte tak krásu výhledů na Beskydy a rodné a památné místo významného skladatele Leoše Janáčka.

Školní výlet Za historií automobilů do Kopřivnice

Kopřivnice je malé město s bohatou historií, hlavně co se automobilů týče. Jejich unikátní technické muzeum zabaví nejen kluky, ale poskytne vzdělání a zážitky jako nikde jinde.

Školní výlet Královna Moravskoslezských Beskyd

Tento výstup na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd je pro každého výzvou. Z Ostravice po červené značce je 8,5 km dlouhá, velmi dobře značená klasická výstupová i sestupová trasa. Další možnosti výstupu  jsou z Malenovic, Krásné a Visalají.

Školní výlet Za klobouky do Nového Jičína

Poznání více než dvou set let dlouhé tradice výroby klobouků a překrásného náměstí s řadou renesančních a barokních domů s podloubími. Ve městě k lobouků si můžete vyrobit vlastní suvenýr anebo si vybrat některý z klobouků a poslat svou fotografii rodině a přátelům jako originální pozdrav z výletu.

 

Školní výlet Posaďte se na Freudovu lavičku

Rodné město světově známého psychoanalytika Sigmunda Freuda. Historická část města byla v roce 1989 vyhlášena městskou památkovou rezervací. Ideální místo pro po znání historických kořenů.

Školní výlet Za ochutnávkou Štramberských uší

Dotek historie, úchvatná příroda a malebné město, tedy spousta výjimečných krás na jednom místě. Bez prohlídky Štramberské Trúby a nejzajímavější krajové speciality spojené s legendou o Tatarech, cukrářského výrobku ve tvaru kornoutu – Štramberských uší, rozhodně neodjedete.

Školní výlet Za bájným bohem Radegastem

Jeden z nejoblíbenějších turistických cílů vůbec. Široká škála sportovních doplňkových aktivit, lanová dráha a unikátní historie udělají z výletu nezapomenutelný zážitek. Můžete pocítit kouzlo pohoří Pusteven a poznat tak slovanského boha úrody, sklizně, hojnosti a pohostinnosti Radegasta. Domů si můžete odnést velice oblíbený suvenýr v podobě jeho sošky.

předchozí 1  další

Celkem 8 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí