jquery content slider

S průvodcem

S průvodcem

Pojďte s námi poodhalit roušku historie a nahlédnout do minulosti. Každé město si i přes změny, které v průběhu let  prodělaly, zachovalo  svůj historický ráz a mnohá místa v nich dodnes skrývají svá četná tajemství a tajemné příběhy.

 

předchozí 1  další

Celkem 5 objektů

Den s průvodcem

Pojďte s námi poodhalit roušku historie a nahlédnout do minulosti měst Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí. Každé z těchto měst si i přes změny, které v průběhu let  prodělaly, si zachovalo  svůj historický ráz a mnohá místa v nich dodnes skrývají svá četná tajemství a tajemné příběhy.


Procházky Novým Jičínem zábavnou formou

Návštěvnické centrum Nový Jičín poskytuje jako jednu se svých služeb komentované či pohádkově laděné procházky s průvodcem. Klasické procházky určené pro organizované skupiny a širokou veřejnost jsou zaměřené na poznání historie města a městské památkové rezervace. Pohádkově laděna prohlídka s výkladem formou hry je určena pro mateřské a základní školy. Prohlídky trvají cca 1,5 hod. a je nutné je objednat předem.

Po stopách zbojníka Ondráše

Vydejte se po stopách zbojníka Ondráše! Komentované výstupy pod názvem Lysohorská nej pořádá Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p.o. také s doprovodným programem, které jsou vhodné pro skupiny školních či jiných dětských kolektivů. Při tomto výstupu doprovází skupinu kromě průvodce také Lašský král se svým ozbrojeným doprovodem. Účastníci se cestou k vrcholu učí písničku, kterou pak využijí k vykoupení se při přepadení zbojníkem Ondrášem a jeho družinou.

Projížďky s průvodcem

Poznejte Beskydy ze sedla kola a poznejte jejich krásná zákoutí v doprovodu průvodce.

Lysohorská nej....

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p.o. bude i v roce 2017 pokračovat s komentovaným výstupy na Lysou horu, na které jste srdečně zváni. Sejdeme se vždy v 8.30 hod. u lanového centra Opičárna v Ostravici. Jsou pořádány individuální výstupy na objednávku, uzávěrka přihlášek je vždy nejméně 3 dny před samotným výstupem nebo se můžete zúčastnit výstupu v předem stanovených termínech pro širokou veřejnost.

předchozí 1  další

Celkem 5 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí