jquery content slider

Letní aktivity

Letní aktivity

předchozí 1 2 další

Celkem 11 objektů

Inline škola, půjčovna, prodej a servis

V období květen až září působí půjčovna na Olešné (areál autokempu) ve Frýdku-Místku, kde provozuje půjčovnu inline bruslí, koloběžek, longboardů a horských kol.

Půjčovna kol Rožnov p. R.

Pro zájemce o vyjížďku na Cyklostezce Bečva a v okolí města.

Půjčovna kol Bílá

Učarovala Vám horská cykloturistika? Chcete objevovat krásy beskydské přírody na horském kole? Nemusíte utrácet za drahé vybavení a navštivte půjčovnu horských kol na Bílé, 50 m od dolní stanice sedačkové lankovky. Pokud plánujete rodinný cyklistický výlet, využijte nabídky dětských kol a sedaček.

In-line brusle na Olešné

Stezka je dlouhá téměř 4,5 km a široká až 4 m. Využívaná je celoročně, v létě cyklisty a in-line bruslaři, v zimě pak milovníky běžkování. Na trase cyklostezky nechybí restaurační zařízení a k nezaplacení je krásný výhled na Beskydy a Lysou horu.

Půjčovna kol Frýdek-Místek

Vypůjčete si kolo na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Půjčovna je v provozu od dubna do konce října a k dispozici jsou kvalitní kola značky Author.

Sjíždění řeky Ostravice

Klub Mirago vám na sjednané místo podle předchozí dohody přiveze a opět odveze všechen potřebný vodácký i záchranný materiál. Akci zabezpečí školenými instruktory vodní turistiky.

RUMA SPORT

V cyklopůjčovně si můžete vypůjčit především horská kola, která vyhovují beskydským cyklostezkám.

Síť půjčoven Beskolo

Madeja sport přichází s myšlenkou zřídit v předních beskydských hotelech síť půjčoven elektrokol, ve kterých by byly k dispozici elektrokola KTM zvládající náročný beskydský terén, vybavené všechny stejným systémem pohonu a stejným typem baterií.

GTStore.cz

V cyklopůjčovně si můžete zapůjčit horská kola a elekrokola. Nabízí kvalitní mtb bajky Mondraker Phase, Mondraker Vantage, fatbiky Mondraker Panzer a elektrokola Mondraker eVantage+, případně také závodní downhillový speciál Mondraker Summum Pro.

Projížďky s průvodcem

Poznejte Beskydy ze sedla kola a poznejte jejich krásná zákoutí v doprovodu průvodce.

předchozí 1 2 další

Celkem 11 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí