jquery content slider

Letní aktivity

Letní aktivity

předchozí 1 2 další

Celkem 14 objektů

Inline škola, půjčovna, prodej a servis

V období květen až září působí půjčovna na Olešné (areál autokempu) ve Frýdku-Místku, kde provozuje půjčovnu inline bruslí, koloběžek, longboardů a horských kol.

Půjčovna kol Rožnov p. R.

Pro zájemce o vyjížďku na Cyklostezce Bečva a v okolí města.

Půjčovna kol Bílá

Učarovala Vám horská cykloturistika? Chcete objevovat krásy beskydské přírody na horském kole? Nemusíte utrácet za drahé vybavení a navštivte půjčovnu horských kol na Bílé, 50 m od dolní stanice sedačkové lankovky. Pokud plánujete rodinný cyklistický výlet, využijte nabídky dětských kol a sedaček.

In-line brusle na Olešné

Stezka je dlouhá téměř 4,5 km a široká až 4 m. Využívaná je celoročně, v létě cyklisty a in-line bruslaři, v zimě pak milovníky běžkování. Na trase cyklostezky nechybí restaurační zařízení a k nezaplacení je krásný výhled na Beskydy a Lysou horu.

Prosper Horse Ranch, Čeladná

Prosper Horse Ranch se nachází v rekreační oblasti v nádherné krajině beskydských hor v obci Čeladná. Vedle ranče můžete také spatřit jedno z největších golfových hřišt ve střední Evropě.

Pension Jízdárna, Morávka

Jízdárna nabízí výuku nebo jen zkoušku jízdy na koních pro začátečníky. Naučíme vás vše od každodenní péče o koně přes první krůčky až po cval. Vše pod dohledem zkušených instruktorů na prostorné písečné jízdárně! Zkušeným nabízí skokovou dráhu nebo vyjížďky do terénu.

Stáj Newport ranch v Dolních Domaslovicích

Výuka na koních pro začátečníky i pokročilé, jednotlivce i skupiny. Speciální skokový výcvik, víkendové nebo týdenní kursy.

Půjčovna kol Frýdek-Místek

Vypůjčete si kolo na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Půjčovna je v provozu od dubna do konce října a k dispozici jsou kvalitní kola značky Author.

Sjíždění řeky Ostravice

Klub Mirago vám na sjednané místo podle předchozí dohody přiveze a opět odveze všechen potřebný vodácký i záchranný materiál. Akci zabezpečí školenými instruktory vodní turistiky.

RUMA SPORT

V cyklopůjčovně si můžete vypůjčit především horská kola, která vyhovují beskydským cyklostezkám.

předchozí 1 2 další

Celkem 14 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí