jquery content slider

Pravidelné akce

Pravidelné akce

Do Beskyd a Valašska můžete přijet jen tak a objevovat v nich svá vlastní překvapení. Určitě jich při každé cestě potkáte mnoho. Některé zážitky byste si neměli nechat ujít a vybrat si z nich podle vlastního naturelu. Sochy a stavby z ledu vytváří zvláštní atmosféru. Tu zažijete při návštěvě lednových Ledových soch na Pustevnách, kde tvoří ledové sochy různí umělci od nás i ze světa.  Gladiátorským kláním je Beskydská sedmička, extrémní přechod Beskyd. Do Beskyd se jezdí také za hudbou. Především Janáčkovy Hukvaldy lákají příznivce klasiky z daleka. Frenštát pod Radhoštěm a Frýdek-Místek zase nabízejí radost z lidové písně na letních Mezinárodních folklórních festivalech. Dalo by se popsat mnoho stran o možnostech a krásách Beskyd a Valašska. Snad jsme Vás přesvědčili o tom, že stojí za to se k nám podívat.  Přivítáme Vás s otevřenou náručí a srdcem.

předchozí 1  další

Celkem 8 objektů

Ledové sochy na Pustevnách

Pustevny v zimě, to nejsou jen upravené sjezdovky a běžecké stopy. V zimě je ozdobí také tradiční galerie ledových a sněhových soch.

Adrenalin Cup

Extrémní závod čtyřčlenných týmů prověří schopnosti těch nejschopnějších běžců, cyklistů, vodáků a paraglidistů vždy v červnu v obci Ostravice.

Slavnost města Nového Jičína

Slavnost města Nového Jičína je tradičně organizována od roku 1993. Ucelená, historicky stylizovaná podoba této první slavnosti se stala vzorem pro řadu dalších městských a obecních slavností v celé republice. V dalších letech si novojičínská městská slavnost upevnila své renomé největší společenské akce regionu.

Horečky fest

Pohodový rodinný festival na Horečkách u Frešntátu pod Radhoštěm se koná pravidelně vždy v červenci. Na multižánrovém festivalu vystupují více či méně známé osobnosti nejen české hudební scény. Kromě hudby se mohou návštěvníci festivalu bavit také doprovodným programem, který se rok od roku různí.

B7 - Beskydská sedmička

EXtrémní přechod Beskyd Javorový - Javorník a Mistrovství České Republiky v horském maratonu dvojic se koná každoročně v září.

Janáčkovy Hukvaldy

Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy se koná každoročně v letních měsících v areálu hukvaldského hradu a přilehlé obory.

Mezinárodní folkorní festival

Statutární město Frýdek-Místek roztančí každý rok Mezinárodní folklorní festival. Lidové tance, písně a muziku z různých koutů světa městu vládnou vždy v červnu.

TOP akce v Beskydech

Načerpejte další dávku akcí v Beskdydech. Po celý rok se zde koná spousta zajímavých kulturních, společenskcýh a sportovních akcí, ze kterých si vybere každý. Ty nej jsme pro vás shrnuli na webu http://topakce.beskydyportal.cz/

předchozí 1  další

Celkem 8 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí