jquery content slider

Jedinečné zážitky

Jedinečné zážitky

Beskydy jsou tou pravou výzvou pro ty, kteří chtějí zažít něco vzrušujícího!  Čekají vás tady jedinečné zážitky, prozkoumáte svět z ptačí perspektivy díky paraglidingu nebo se budete řítit střemhlav na singletrailech. Vyzkoušíte si jízdu na segwayích, koloběžkách, projdete se v korunách stromů a užijete si neopakovatelné prostředí při odpalu golfových míčků.

předchozí 1 2 další

Celkem 20 objektů

Večery pod hvězdami

Prožijte nezapomenutelný 2 hodinový večer komentovaný zkušeným astronomem a objevte skrytou krásu vesmíru uprostřed nejtmavší oblasti Beskyd, daleko od rušivého městského osvětlení.

Beskydské traily

Pilotní okruh Beskydských trailů představuje začátek rozsáhlého projektu. Celý areál by měl mít v budoucnu nejméně 20 km stezek. Zatím 3 kilometrový úsek se nachází v okolí lokality Horečky, která je proslavena skokanskými můstky a především legendárním skokanem na lyžích Jiřím Raškou.

Tarzánie - lanový park

Horský lanový park - Tarzanie se nachází v Beskydech, 5km od Frenštátu pod Radhoštěm v obci Trojanovice. Lanové překážky jsou zavěšeny na stromech ve výšce 4 - 12 m nad zemí. Tarzanie je určená široké veřejnosti, dětem i dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám apod. Velmi vhodná pro školní výlety.

Opičárna - lanový park

Užijte si pohodové odpoledne mezi stromy s celou rodinou v největším vysokém lanovém bludišti v České republice. Netradiční typ lanového parku s pestrou nabídkou aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory.

Prašivá 685 m n.m.

Západně orientovaný terén, převýšení záleží na místě přistání (Kohutka nebo vodárna).

Lysá hora 1295 m n.m.

Paragliding na Lysé hoře je z důvodu zvýšené ochrany přírody oficiálně zakázán.

Ondřejník - Skalka 940 m n.m

Startuje se z průseku o šířce 17 m a není vhodný pro úplné začátečníky a za silnějšího větru z jihu je nebezpečný.

Oficiální letový terén.

Radhošť 1095 m n.m.

Startuje se z horské louky s ne příliš velkým sklonem necelých 50 metrů JV od chaty na vrcholu Radhoště. Kolem startoviště jsou roztroušeny stromy a keře.

 

Velký Javorník 900 m n.m.

Oblíbený terén pro paragliding se severovýchodní situací.

 

Golf a Ski resort Ostravice

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Hned první jamky navodí dojem velmi otevřeného hřiště, ale nenechte se mýlit... 

předchozí 1 2 další

Celkem 20 objektů

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí