jquery content slider

Zima v Beskydech začala, SUN OUTDOOR také na svahu u hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Ve skiareálu Bílá v Beskydech se lyžuje na sjezdovce JIH, v provozu je dětský lyžařský park, kde můžete svěřit výuku lyžování zkušeným profesionálům.

Dětský lyžařský park ve Ski aeálu Bílá nabízí atraktivní prostředí pro začínající a středně pokročilé lyžaře. Naleznete zde 2 pojízdné pásy, lanový vlek, talířkový vlek a lyžařský kolotoč. Děti ocení zvířatkovou výzdobu, podjezdy pod obry i trpaslíky či šmoulí domečky. Ti pokročilejší si užijí legraci na terénních vlnách a na překážkách v dětském snowparku. Dětský lyžařský park je otevřen pro veřejnost denně od 8,00 do 16,00 hod.

Jak je to s půjčovnou lyží na Bílé? Je k dispozici. Můžete si vybrat svůj model, dle nálady nebo podmínek. Lyže jsou vždy připravené, servisované, bez jakýchkoliv starostí. Lyže jsou připraveny pro děti již od 2 let až po dospělé.
NOVINKA! Pojízdný pás a kolotoč již i v Dětském lyžařském parku ve Velkých Karlovicích na sjzedovce uhotelu Horal, kde můžete posedět na terase hotelu, i v tomto počasí je fajn - teplomety i deky připraveny a vy můžete sledovat své děti při výuce lyžování.

Večerní lyžování ve Ski Bílá zahajují od 2. 1. 2016 na svahu za hotelem Bauer. Od neděle 3. 1. 2016 bude zahájen provoz čtyřsedačkové lanovky Zbojník.

Ve skiareálu Mezivodí se lyžuje od 8:45 do 16:00 hodin a je v provozu jak vlek tak dětské lano. V provozu je lyžařská škola, půjčovna lyží a restaurace. I zde využijete výhod regionální návštěvnické karty Beskydy Card.

Ve Ski park Gruň je od soboty 2.1.2016 v provozu Závodní sjezdovka s dvousedačkovou lanovkou. I tady nabízí výuku školenými instruktory.

Ve Ski areálu Bílá akceptují návštěvnickou kartu Beskydy Card, kterou získáte při ubytování na vybraných ubytovacích zařízeních v Beskydech ZDARMA.

Užijte si fantastické lyžování v Beskydech.

Aktuality

Nový pumptrackový park vyrostl v Ostravici

St, 18.10.2017

Milovníci horských kol, BMX a adrenalinu si od letošního...

celý článek >>

Na lyžaře v Beskydech čekají nadcházející sezónu novinky

St, 18.10.2017

Zima se blíží již mílovými kroky a jaké...

celý článek >>

Chcete vědět, jak se vaří nejlahodnější pivo Beskyd za rok 2016?

Út, 17.10.2017

Držitel ocenění ve veřejné anketě o Nejlahodnější...

celý článek >>

Ve Valašském muzeu v přírodě odhalí pomník Jarmily Šulákové

Út, 17.10.2017

V pátek 27. října 2017 odhalí na Valašském...

celý článek >>

Pozor, lanovka na Pustevny bude 23. října mimo provoz

Út, 17.10.2017

Z důvodu těžby dřeva bude lanovka na Pustevny v pondělí 23....

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí