Užijte si spoustu zimních zážitků v Beskydech

Užijte si spoustu zimních zážitků v Beskydech

Fotogalerie

Publikováno: Po, 03.10.2016

Víte o tom, že Beskydy v zimě nabízejí spoustu zážitků nejen na sněhu? Přijeďte ochutnat Beskydy v zimě všemi smysly.

Lyžuje celá rodina
V Beskydech na vás čekají desítky kvalitních lyžařských areálů a díky sněhovým podmínkám a umělému zasněžování si můžete užít lyžovačku na perfektně upravených sjezdovkách až 100 dní v roce.  Čekají vaše ratolesti na své první lyžařské zkušenosti? Vezměte je s sebou do největšího a nejvybavenějšího lyžařského parku na Moravě! Učení tak pro ně bude zábavou a potěšením. Zvířátková výzdoba, podjezdy pod obry i trpaslíky či šmoulí domečky společně s profesionálními instruktory zajistí tu nejzábavnější výuku v perfektně připraveném dětském parku. Pokročilejší malí lyžaři si užijí legraci na terénních vlnách a překážkách v dětském snowparku. A když je zmůže únava, mohou odpočívat nebo posvačit na outdoorových vacích a lavičkách.

Necháváte raději za sebou dvě bílé stopy ve sněhu? Pak nedotčená příroda Beskyd s nádhernými panoramaty a upravenými stopami je přesně to, co hledáte. V Beskydech si můžete bílé stopy užít na více než 200 km upravených běžeckých tratích, které jsou vhodné jak pro pohodlné rodinné výlety, tak i pro náročné přejezdy.

Nemáte v plánu pouze lyže, ale i nějaký zážitek? Vydejte se na výlet na sněžnicích, na kterých se můžete podívat i do míst, kam v zimě lidská noha nevkročí. Takový výlet absolvujete s průvodcem a třeba i ve večerních hodinách pouze s čelovým svítidlem a celý jej zakončíte při svařáku a opékání špekáčků. Zážitky ze zimních radovánek umocníte i jízdou na snowblades či ski-bockerlu. Díky nim to bude absolutní zábava.

Relaxace, to pravé nejen po lyžování
Dopřejte svému tělu odpočinek a relaxujte v Beskydech! Lesní, řecké, pivní nebo bylinné lázně, sauny, masáže, bazény, vířivky…. Ráj máte na dosah. Zapomeňte na stres a spěch a nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění.

Ochutnejte místní pohostinnost
V Beskydech a na Valašsku si na své přijdou i vaše chuťové buňky. Beskydská a valašská gastronomie je pověstná štědrostí ke svým hostům a nabízí pokrmy připravované podle původních receptur našich babiček. Mnoho špičkových restaurací nabízí vysokou úroveň krajové kuchyně s využitím čerstvých a kvalitních místních surovin.  Objevte gurmánské zážitky a hýčkejte všechny své smysly v našich nejlepších restauracích.

Beskydy ani v zimě nespí
A co zažít, když zrovna nelyžujete? Vyrazte na některou z akcí. Jednou z těch největších, kterou můžete v zimním období navštívit, jsou Ledové sochy na Pustevnách. Oblíbený cíl turistů z celé Moravy a Slezska oživí po celý leden sochy z ledu a sněhu od profesionálních sochařů. Poznamenejte si do svých kalendářů termín 7.- 22. ledna 2017.

A nezapomeňte na Beskydy Card, díky které si užijete mnohem více fantastických zážitků!