jquery content slider

Sluníčko je penzionem roku 2014!

Dne 21. 11. 2014 byly v Praze ve Smetanově sále Obecního domu v rámci Galavečeře uděleny prestižní ceny „Výroční konference Asociace hotelů a restaurací České republiky“ (AHR). Jednou z nich byla cena Penzion roku.
Letošní 5. ročník ankety Staropramen PENZION ROKU 2014 přinesl velký zájem jak ze strany penzionů, tak i jejich návštěvníků. Aktivně se zapojilo 341 penzionů, celkem však mohlo být hodnoceno všech 4.134 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz.
Hlasování probíhalo od 1. 6. do 31. 8. na portálech Dopenzionu.cz a CzechAdvisor.cz, ale také přímo v penzionech, které se do ankety zapojily. O letošních žebříčcích rozhodlo 7.207 hlasujících, kteří zaslali 8.798 platných hlasů. O nejlepším penzionu z 10 vybraných podle hlasování hostů pak rozhodovala komise AHR.
Penzion Sluníčko po pravidelném umístění v první desítce, druhém (2012) a třetím místě (2013), letos dosáhl na první příčku! Zároveň byl penzion vyhodnocen jako „Nejlepší penzion roku 2014 pro firemní klientelu“. Penzion Sluníčko je součástí Rekreačního centra Sepetná, které leží v obci Ostravice pod Lysou horou v Beskydech. “Dlouhodobě se snažíme, abychom našim hostům poskytovali co nejlepší služby. To, že host má vždy čistý, připravený pokoj, dobré jídlo a kvalitní obsluhu je samozřejmostí. Naším cílem je dát hostovi vždy něco navíc v podobě přívětivého přístupu personálu Penzionu Sluníčko***. Jelikož jsme na horách v Beskydech, můžeme nabídnout nejen krásnou přírodu v CHKO, která zákonitě každého návštěvníka okouzlí, ale i nadstandardní přístup. Lidé na horách jsou zvyklí si pomáhat a vyjít si vstříc a to se snažíme přenést i na všechny zaměstnance penzionu, tak aby se zdejší drsná příroda skloubila s hřejivým přístupem zaměstnanců penzionu.” řekla nám vedoucí recepce Dagmar Horáková “Penzion Sluníčko je součástí Rekreačního centra Sepetná, což je jeho velkou devizou. Proto nabízí nejen nejvýše položené koupaliště ve střední Evropě, privátní wellness s whirlpoolem a kabinou se SeaClima a další možnosti zábavy přímo v areálu penzionu, ale i nedaleké relaxcentrum Sepetná, Valašskou kolibu, animační programy a další volnočasové aktivity v celém areálu RC Sepetná. Myslíme si, že právě široká nabídka služeb a stálá starost o hosta jsou tím, proč se k nám lidé vracejí a dobře nás hodnotí.” - dodal Pavel Světelský, provozní penzionu Sluníčko.
„V Rekreačním centru Sepetná se snažíme držet kvalitu nabízených služeb na vysoké úrovni a každý rok se zlepšit, přijít s něčím novým. Velmi si cením úspěchu, který dosáhl penzion Sluníčko v letošní anketě. Je to odměna za kvalitu, naši snahu a důkazem toho, že jdeme správným směrem. Současně jsem pyšný na to, jak reprezentujeme Beskydy a místní region,“ nešetřil chválou ředitel RC Sepetná, Mgr. Vít Březina.

Zdroj: www.sepetna.cz

Aktuality

Chcete vědět, jak se vaří nejlahodnější pivo Beskyd za rok 2016?

Út, 17.10.2017

Držitel ocenění ve veřejné anketě o Nejlahodnější...

celý článek >>

Ve Valašském muzeu v přírodě odhalí pomník Jarmily Šulákové

Út, 17.10.2017

V pátek 27. října 2017 odhalí na Valašském...

celý článek >>

Pozor, lanovka na Pustevny bude 23. října mimo provoz

Út, 17.10.2017

Z důvodu těžby dřeva bude lanovka na Pustevny v pondělí 23....

celý článek >>

Každá ovečka se počítá

Út, 17.10.2017

Letos již tradičně pořádá Rekreační centrum...

celý článek >>

Nový běžecký závod přivítá v sobotu golfový areál v Ostravici

Út, 17.10.2017

Nový běžecký závod v Beskydech pro širokou...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí