jquery content slider

Sbírej Ondrášovy dukáty a směň je za poklad!

Já, zbojník Ondráš, jsem kdysi dávno při svém putování po Beskydech uschoval velkou část svého pokladu na tajných místech a Ty máš možnost ho najít! Abych Ti to trochu usnadnil, prozradím Ti, co musíš k jeho získání udělat. Tak neváhej a staň se na chvíli zbojníkem!

Navštěvuj zajímavá místa v Beskydech v období od 1. června do 4. září 2016, sbírej Ondrášovy dukáty a získej poklad. Dukáty za poklad můžeš směnit i ve vybraných turistických informačních centrech. Do hry se můžeš zapojit, pokud jsi mladší 15 let a starší 2 let.

A co je pro to nutné udělat?

1. ZAREGISTRUJ SE A VYZVEDNI SI MĚŠEC
Podívej se do cestovatelské mapy a vyber si místo s ukrytými dukáty, které navštívíš jako první. Tam se nejdříve zaregistruj a vyzvedni si měšec, který Ti bude sloužit pro sběr dukátů. Dukáty pak budeš potřebovat k získání mého ukrytého podkladu.

2. ZAČNI NAVŠTĚVOVAT TAJNÁ MÍSTA A SBÍRAT DUKÁTY
Jakmile se zaregistruješ, máš možnost získat svůj první dukát. A jak dukát získáš? Stačí na tajném zajímavém místě předložit měšec a zakoupit vstupenku, a jako bonus k ní získáš jeden můj „Ondrášův dukát“. Tam, kde vstupné není, stačí místo navštívit bez nutnosti zakoupení vstupenky (dukát vydá obsluha místa). Pamatuj, že na každém místě můžeš získat dukát pouze jednou, neboť cílem je poznat co nejvíce mých tajných míst. Nezapomeň však mít vždy u sebe svůj měšec a cestovatelskou mapu, do které si budeš značit místa, která jsi už navštívil a kde se Ti podařil dukát získat. Dukáty si pečlivě sbírej do svého měšce, aby se Ti cestou nerozkutálely.

3. DUKÁTY SMĚŇ ZA POKLAD
Až dosáhneš min. počtu 3 dukátů, max. 10 dukátů, prozradím Ti, kde jsem poklad ukryl… V cestovatelské mapě si vyber místo označené "i" a tam dukáty směň za svůj poklad! Je jen na tobě, kolik dukátů nasbíráš (max. 10 ks) a za jak velký poklad je směníš. Pamatuj však na to, že HRY se můžeš zúčastnit jen jednou. Tak dlouho nečekej, navštěvuj místa, posbírej dukáty a směň je za poklad dřív, než Ti ho jiný zbojník uloupí!

 
Veškeré informace včetně míst k získání dukátů nalezneš na http://ondras.beskydyportal.cz/ 

Aktuality

Navštivte v Beskydech netradiční hospůdku, kde se platí do hrnců

Pá, 21.07.2017

Na jednom z nejkrášnějších hřebenů v Beskydech...

celý článek >>

Nový Jičín přivítá potomky generála Laudona

Pá, 21.07.2017

V září se na nejkrásnějším náměstí...

celý článek >>

Zažijte prohlídku frýdeckého zámku jinak

Po, 17.07.2017

Zažijte netradiční prohlídku frýdeckého...

celý článek >>

V Beskydech se otevirá nový minipivovar

Po, 17.07.2017

Pivo z Kunčického pivovárku jste mohli doposud ochutnat jen na festivalech, ve vybraných obchodech...

celý článek >>

Červenec pod hvězdami

Pá, 14.07.2017

Chcete vidět mléčnou dráhu v plné kráse? Tak vyrazte do Centra...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí