jquery content slider

Rytíři nebes předvedou leteckou akrobatickou show

V sobotu 7. května 2016 se uskuteční v obci Dobrá oslavy konce druhé světové války. Přestože se jedná o 71. výročí (tedy ne „kulaté“), bylo rozhodnuto, že se oslaví slavnostním a snad i poutavým způsobem. Oslavy budou oficiálně zahájeny pietním aktem u památníku před budovou obecního úřadu v 9 hodin. Spolu s generálním partnerem celé akce – společností JEWA– je připraveno mnoho zajímavých aktivit a ukázek spojených s prací složek Integrovaného záchranného systému ( IZS ) - Policie ČR, Armády ČR, HZS a Záchranné zdravotní služby.

Nejvýznamnější součástí oficiálního programu (od 10 do 17 hodin) bude opakované vystoupení „Rytířů nebes“.

Letecká akrobatická show v provedení bývalých letců-stíhačů letadel Gripen, doprovázená komentářem a speciálními efekty, plná soubojů a napětí, se stane jistě zárukou zvýšené pozornosti občanů nejen obce Dobrá, ale i blízkého okolí.

Akce se bude konat v areálu Sport Relax Clubu v Dobré a v jeho těsné blízkosti. Součástí oslav budou ukázky činnosti Policie ČR, HZS nebo Armády ČR. Návštěvníci se mohou detailně seznámit s vystavenou technikou, již policie, armáda, hasiči i rychlá záchranná služba využívá při své každodenní práci.

Pro děti je připravena Partyzánská stezka odvahy, mládež ocení laserovou i air softovou střelnici. K doprovodnému programu náleží také autogramiáda a fotografování s piloty, projížďky ve vozidle pěchoty (OT) nebo na koních. Zajištěno je bohaté občerstvení po celou dobu konání oslav.

Vzhledem k tomu, že taková akce vyžaduje úpravu (spíše omezení) dopravy, dovolujeme si upozornit, že místní komunikace v úseku od výjezdu z parkoviště u městského hřbitova až k restauraci Kolovna bude od 8 do 18 hodin neprůjezdná (rezidentům bude povolen vjezd i výjezd). Parkování bude možné na části parkoviště před městským hřbitovem, před areálem VÚHŽ (o dalších možnostech budou návštěvníci informováni). Pokladny se budou nacházet v přímých vstupech do areálu, pravděpodobně na třech místech.

Předprodej vstupenek – dospělí 100,- Kč, děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby VSTUP ZDARMA – bude zahájen 6. dubna 2016 na OÚ Dobrá – kancelář č. 17, paní Jana Kolářová – 558 412 306, kolarova@dobra.cz a v areálu Sport relax Clubu (více na www.sportrelaxclub.cz).

Aktuality

Beskydy pokračují s prezentací na veletrzích

Čt, 15.02.2018

Od čtvrtku 15. února do neděle 18. února 2018 se Beskydy...

celý článek >>

Novinky v Beskydy Card

Čt, 15.02.2018

Neustále pro vás aktualizujeme, doplňujeme výhody,...

celý článek >>

Léto na Bílé bude opět nabité

Po, 12.02.2018

Svěřte své děti profesionálům z největšího...

celý článek >>

Olympijský festival v Ostravě nabídne sporty, horská střediska i Korejskou vesničku

Út, 06.02.2018

V Ostravě bude centrem olympijského dění OSTRAVAR ARÉNA...

celý článek >>

Užijte si svátek všech sportovců také v Beskydech

Po, 05.02.2018

Užijte si zimní olympijské hry v Beskydech! Svátek...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí