jquery content slider

Koupaliště v Beskydech již otevřela své brány

Období letních prázdnin se nezadržitelně blíží a provozovatelé venkovních koupališť a bazénů v Beskydech jsou připraveni nabídnout svým hostům příjemné osvěžení i neobvyklé zážitky.

Například na koupališti Sluníčko v Ostravici si návštěvníci mohou zaplavat v bazénu o rozměrech 25 x 10 metrů, užít si zábavu na největším tobogánu v Beskydech nebo využít služeb Tropico baru.

„Celodenní vstupné pro dospělého činí 88 korun, pro děti od tří do devíti let 77 korun. Nabízíme také slevu pro rodiče, kteří doprovázejí své ratolesti,“ uvedla Dagmar Horáková, manažerka penzionu Sluníčko.

Animační programy v Ostravici

Koupaliště i penzion Sluníčko jsou součástí Rekreačního centra Sepetná. Kdo netouží po vodě v bazénu, může si zapůjčit horská vozítka Segway, jízdní kola a koloběžky. Mnozí mají v oblibě i bowling.

„Pro malé návštěvníky jsme připravili také různorodé animační programy, horolezeckou stěnu a hrací koutek. Ve dnech 23. června a 30. června budou mít děti, které se nám přijdou pochlubit samými jedničkami v doprovodu dvou platících osob, vstup zdarma,“ doplnila Dagmar Horáková.


Setkání s vodními záchranáři

Své brány již otevřel také frýdecko-místecký Aquapark Olešná. „Pojmeme najednou až 3 000 návštěvníků, kteří se mohou kromě koupání pobavit na tobogánech, skluzavkách, ve vířivém kruhu či na nohejbalovém a beachvolejbalovém hřišti. Na prázdniny navíc plánujeme několik akcí pro veřejnost. Například 5. července budeme učit naše nejmenší, jak správně plavat a 19. července strávíme odpoledne s vodními záchranáři z Frýdku-Místku,“ uvedl Vít Stránský, obchodní a marketingový manažer areálu v Olešné.


Adrenalin na příborském koupališti

Hosté příborského koupaliště Ricco si často dopřávají adrenalinové zážitky. „Během slunečných dní provozujeme různé vodní atrakce jako je aquazorbing nebo vodní zábavný park. Zejména děti pak rády využívají i suchozemských atrakcí, mezi kterými nechybí nafukovací bojová aréna nebo bláznivá dráha. Rodiče nemusí mít o své potomky strach, všechny aktivity jsou bezpečné a certifikované a jejich obsluhu zajišťuje vyškolený personál," uvedl Rudolf Korčák, provozovatel koupaliště a autocampu v Příboře.

Osvěžení pro turisty

Vyžití najdou v Beskydech i ti, kteří mají raději komornější prostředí. Příkladem může být osvěžení v originální požární nádrži u pivovaru Kohútka ve Vyšních Lhotách.

„Našimi nejčastějšími hosty jsou turisté, kteří se vracejí z výletu na Prašivou. Hloubka nádrže je půldruhého metru, a protože v areálu nemáme plavčíka, návštěvníci sami dbají o svou bezpečnost,“ uvedla provozovatelka areálu Ivana Březinová.

Zdroj: www.novinky.cz

Aktuality

Zažijte prohlídku frýdeckého zámku jinak

Po, 17.07.2017

Zažijte netradiční prohlídku frýdeckého...

celý článek >>

V Beskydech se otevirá nový minipivovar

Po, 17.07.2017

Pivo z Kunčického pivovárku jste mohli doposud ochutnat jen na festivalech, ve vybraných...

celý článek >>

Červenec pod hvězdami

Pá, 14.07.2017

Chcete vidět mléčnou dráhu v plné kráse? Tak vyrazte do Centra...

celý článek >>

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek opět vyráží mezi turisty

Po, 10.07.2017

Po prvním pilotním roce vyráží Beskydské...

celý článek >>

Ve Štramberku budou péct veleucho!

Pá, 07.07.2017

Ve Štramberku budou tuto sobotu péct veleucho. Slavnosti Štramberských...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí