jquery content slider

Koupaliště v Beskydech již otevřela své brány

Období letních prázdnin se nezadržitelně blíží a provozovatelé venkovních koupališť a bazénů v Beskydech jsou připraveni nabídnout svým hostům příjemné osvěžení i neobvyklé zážitky.

Například na koupališti Sluníčko v Ostravici si návštěvníci mohou zaplavat v bazénu o rozměrech 25 x 10 metrů, užít si zábavu na největším tobogánu v Beskydech nebo využít služeb Tropico baru.

„Celodenní vstupné pro dospělého činí 88 korun, pro děti od tří do devíti let 77 korun. Nabízíme také slevu pro rodiče, kteří doprovázejí své ratolesti,“ uvedla Dagmar Horáková, manažerka penzionu Sluníčko.

Animační programy v Ostravici

Koupaliště i penzion Sluníčko jsou součástí Rekreačního centra Sepetná. Kdo netouží po vodě v bazénu, může si zapůjčit horská vozítka Segway, jízdní kola a koloběžky. Mnozí mají v oblibě i bowling.

„Pro malé návštěvníky jsme připravili také různorodé animační programy, horolezeckou stěnu a hrací koutek. Ve dnech 23. června a 30. června budou mít děti, které se nám přijdou pochlubit samými jedničkami v doprovodu dvou platících osob, vstup zdarma,“ doplnila Dagmar Horáková.


Setkání s vodními záchranáři

Své brány již otevřel také frýdecko-místecký Aquapark Olešná. „Pojmeme najednou až 3 000 návštěvníků, kteří se mohou kromě koupání pobavit na tobogánech, skluzavkách, ve vířivém kruhu či na nohejbalovém a beachvolejbalovém hřišti. Na prázdniny navíc plánujeme několik akcí pro veřejnost. Například 5. července budeme učit naše nejmenší, jak správně plavat a 19. července strávíme odpoledne s vodními záchranáři z Frýdku-Místku,“ uvedl Vít Stránský, obchodní a marketingový manažer areálu v Olešné.


Adrenalin na příborském koupališti

Hosté příborského koupaliště Ricco si často dopřávají adrenalinové zážitky. „Během slunečných dní provozujeme různé vodní atrakce jako je aquazorbing nebo vodní zábavný park. Zejména děti pak rády využívají i suchozemských atrakcí, mezi kterými nechybí nafukovací bojová aréna nebo bláznivá dráha. Rodiče nemusí mít o své potomky strach, všechny aktivity jsou bezpečné a certifikované a jejich obsluhu zajišťuje vyškolený personál," uvedl Rudolf Korčák, provozovatel koupaliště a autocampu v Příboře.

Osvěžení pro turisty

Vyžití najdou v Beskydech i ti, kteří mají raději komornější prostředí. Příkladem může být osvěžení v originální požární nádrži u pivovaru Kohútka ve Vyšních Lhotách.

„Našimi nejčastějšími hosty jsou turisté, kteří se vracejí z výletu na Prašivou. Hloubka nádrže je půldruhého metru, a protože v areálu nemáme plavčíka, návštěvníci sami dbají o svou bezpečnost,“ uvedla provozovatelka areálu Ivana Březinová.

Zdroj: www.novinky.cz

Aktuality

Kostely na Frýdecko-Místecku letos přilákaly více než 93 tisíc návštěvníků

Po, 25.09.2017

Kostely, které jsou díky projektu otevřených chrámů ...

celý článek >>

Zdolejte vrchol K1 s Lašským králem

Po, 25.09.2017

Království Lašské a obec Krmelín pořádají...

celý článek >>

Přímým vlakem do pivovaru Radegast

St, 20.09.2017

Milovníci nejen pěnivého zlatavého moku, ale i historických železničních...

celý článek >>

Objevte skryté příběhy v Beskydech

St, 20.09.2017

Už jste slyšeli o tom, že si ve Starých...

celý článek >>

Návštěvnické centrum Nový Jičín má nový český rekord

Po, 18.09.2017

V sobotu 9. září 2017 došlo za účasti oficiálního...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí