jquery content slider

Kam o víkendu?

Kam na ples?

Kulturní dům Kopřivnice bude v sobotu hostit Maškarní ples pro dospělé. Pořadatelem akce je Ludmila Tandlerová z prodejny Elixír. Ples bude zahájen ve 20.00 hodin. Večerem bude provázet moderátor René Kuboš, o hudební doprovod se postará kapela Ypsilon. Ples zpestří doprovodný program, ve kterém vystoupí taneční skupiny Bad Boys, Farridah, Las Isidras a další. Vstupenky v hodnotě 130 Kč je možné zakoupit v Informačním centru Kopřivnice.
V sobotu můžete zavítat také na Skautský ples konaný v Kulturním domě ve Štramberku. Ani zde nebudete ochuzeni o taneční vystoupení a hudební doprovod, který si vezme na triko kapela Night Shift. Navíc si užijete soutěže o ceny, slosovatelné vstupné a půlnoční překvapení. Ples začíná ve 20.00 hodin a svá místa si můžete rezervovat na telefonním čísle 602 650 168 nebo e-mailu: mikram@centrum.cz.

Nedělní pohádka

A máme před sebou první neděli v měsíci, což signalizuje jediné - opět vám představíme hranou pohádku v Kině Kopřivnice. Tentokrát přijede soubor Divadlo dětského diváka z Přerova a představí vám pohádku s názvem Červená sukýnka, červená Karkulka. Představení v délce 50 minut je v podstatě spojením dvou pohádek - O Červené Karkulce a O neposlušných kůzlátkách. Představení začíná v 15.30 hodin a děti zde budou účinkovat v několika rolích.

Fandíme sportu

O víkendu se budou konat také dvě sportovní události. Jednou z nich jsou závody Masters a veřejné lyžařské závody SKI Pohárek, konané v Lyžařském areálu Červený kámen v Kopřivnici. Akce je rozdělena do dvou dnů. V pátek od 16.00 hodin se konají závody Masters - slalom, které pokračují i v sobotu od 9.00 hodin. V sobotu ve 12.00 hodin pak vypuknou veřejné lyžařské závody v obřím slalomu. Více informací na webu SKI Kopřivnice.
V neděli se na Zimním stadionu v Kopřivnici koná Sledge Hockey World Series Česko-Slovenské derby. Akce začíná ve 14.00 hodin a vstupné je dobrovolné a slosovatelné.

Zdroj: www.laska-brana.cz

Aktuality

Regionální muzeum v Kopřivnici slaví 20 let

St, 15.11.2017

Přijďte oslavit 20. výročí založení Regionálního...

celý článek >>

Pivovar Radegast zve na večerní adventní prohlídky

Po, 13.11.2017

Přijďte každou prosincovou středu do Pivovaru Radegast! Připravena...

celý článek >>

Festival Souznění opět zavítá do Beskyd

Po, 13.11.2017

Předvánoční mezinárodní festival vánočních...

celý článek >>

Potkáme se v Brně

Čt, 09.11.2017

Již od tohoto pátku 10. listopadu až do neděle 12. listopadu se můžeme...

celý článek >>

Olympionici do Koreje nafasují „Raškovky“

Čt, 09.11.2017

České olympioniky bude na hrách v jihokorejském Pchjongčchangu inspirovat...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí