jquery content slider

Již zítra ve Frýdku-Místku vypuknou Beskydské rekordy!

Opět po roce se zítra pokusí statutární město Frýdek-Místek zapsat do České knihy rekordů. Ráno v 9.00 hodin odstartuje další, již VI. ročník akce Beskydské rekordy s podnázvem „Šlape to!“.

Cílem akce je uskutečnit pokus o zápis do České knihy rekordů v pomyslné jízdě na stacionárních kolech za dobu 12 hodin. Účastníci pojedou jeden za druhým, každý v časovém limitu 1 minuty. Rekord bude poté vytvořen počtem celkových ujetých kilometrů, počtem zúčastněných a celkovým časem trvání. Na platný pokus bude dohlížet po celou dobu soutěže komisař z agentury Dobrý den.

Kromě plnění rekordu bude na návštěvníky čekat spousta soutěží pro děti i dospělé zejména s cyklistickou tématikou, vystoupení, a to jak hudebních, tak i těch pohádkových. Z vystupujících se představí Pískomil se vrací, klaun Hopsalín, pro ty starší bude připraveno vystoupení kapely Fleret, Pangea – the Beatles revival band, René Souček nebo zpěvačka Debbi. V průběhu dne se představí také mažoretky Talento, taneční skupina Dancepoint, Stormbeat, a spousta dalších. Připraveny budou také dílny pro děti či stánky s cyklistickou tématikou. Celým dnem pak provede sportovní komentátor Vojtěch Bernatský.

Akce Beskydské rekordy se koná pod záštitou primátora Mgr. Michala Pobuckého, Dis. a organizuje ji Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o. za finanční podpory statutárního města Frýdku-Místku a Moravskoslezského kraje.

Bližší informace hledejte na webových portálech www.beskydskerekordy.cz, www.beskydy.com a také na Facebooku Beskydského informačního centra Frýdek-Místek.

Aktuality

Na 18.Frenštátských slavnostech se představí Valašsko, Jižní Čechy, Gruzie i Tchaj-wan

St, 23.08.2017

V pátek 25. a v sobotu 26. srpna 2017 přímo na frenštátském...

celý článek >>

Gruň náš šumný jediný

St, 23.08.2017

Celodenní akce na Gruni pro děti a dospělé se koná v sobotu 26. srpna 2017...

celý článek >>

Mléčná dráha a hluboký vesmír dalekohledem

St, 23.08.2017

Už jste viděli mléčnou dráhu klenoucí se přes...

celý článek >>

100 km na bruslích a k tomu pomáhat?

St, 23.08.2017

Další ročník závodu 100 pro Adru je za dveřmi!...

celý článek >>

Vyrazte na vyjížďku s olympionikem Jaroslavem Kulhavým!

St, 23.08.2017

Cream Bike Čeladná startuje už 2. září. A jako každý rok, i letos...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí