jquery content slider

Již zítra ve Frýdku-Místku vypuknou Beskydské rekordy!

Opět po roce se zítra pokusí statutární město Frýdek-Místek zapsat do České knihy rekordů. Ráno v 9.00 hodin odstartuje další, již VI. ročník akce Beskydské rekordy s podnázvem „Šlape to!“.

Cílem akce je uskutečnit pokus o zápis do České knihy rekordů v pomyslné jízdě na stacionárních kolech za dobu 12 hodin. Účastníci pojedou jeden za druhým, každý v časovém limitu 1 minuty. Rekord bude poté vytvořen počtem celkových ujetých kilometrů, počtem zúčastněných a celkovým časem trvání. Na platný pokus bude dohlížet po celou dobu soutěže komisař z agentury Dobrý den.

Kromě plnění rekordu bude na návštěvníky čekat spousta soutěží pro děti i dospělé zejména s cyklistickou tématikou, vystoupení, a to jak hudebních, tak i těch pohádkových. Z vystupujících se představí Pískomil se vrací, klaun Hopsalín, pro ty starší bude připraveno vystoupení kapely Fleret, Pangea – the Beatles revival band, René Souček nebo zpěvačka Debbi. V průběhu dne se představí také mažoretky Talento, taneční skupina Dancepoint, Stormbeat, a spousta dalších. Připraveny budou také dílny pro děti či stánky s cyklistickou tématikou. Celým dnem pak provede sportovní komentátor Vojtěch Bernatský.

Akce Beskydské rekordy se koná pod záštitou primátora Mgr. Michala Pobuckého, Dis. a organizuje ji Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o. za finanční podpory statutárního města Frýdku-Místku a Moravskoslezského kraje.

Bližší informace hledejte na webových portálech www.beskydskerekordy.cz, www.beskydy.com a také na Facebooku Beskydského informačního centra Frýdek-Místek.

Aktuality

Prostě ve formě

Čt, 22.02.2018

2. ročník soutěže Prostě ve formě

celý článek >>

Senzace na zámku v Kuníně!

Út, 20.02.2018

Objeven unikát – divadelní hra dávné...

celý článek >>

Beskydy pokračují s prezentací na veletrzích

Čt, 15.02.2018

Od čtvrtku 15. února do neděle 18. února 2018 se Beskydy...

celý článek >>

Novinky v Beskydy Card

Čt, 15.02.2018

Neustále pro vás aktualizujeme, doplňujeme výhody,...

celý článek >>

Léto na Bílé bude opět nabité

Po, 12.02.2018

Svěřte své děti profesionálům z největšího...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí