Jedinečný svátek skialpu zažijete v Beskydech!

Jedinečný svátek skialpu zažijete v Beskydech!

Publikováno: St, 01.02.2017

Užijte si jedinečný svátek skialpu v Beskydech! Závod určený všem, které baví skialp a skitouring v jakékoliv podobě.

Závod Dynafit SKIALP BÍLÁ je součástí celodenní akce SKI(alp) FEST Bílá a představuje jeho programové vyvrcholení. Na rozdíl od Lysé hory, je forma tohoto závodu divácky velmi atraktivní. Akce je především o společném výletu celých rodin, přátel i kamarádů na Bílou, kde se vedle závodění seznámíte s celou řadou zajímavých novinek. To vše v sobotu 4. února.

Start závodu je hromadný v 16.15 hod., trasa oproti minulým ročníkům je pozměněna. Závodníci vyběhnou s pásy na lyžích po vyznačené trase na modré sjezdovce k horní stanici lanovky, zde sejmou pásy a po vyznačené trase na lesní cestě a červené sjezdovce se vrátí do místa startu. Zde znovu navléknou pásy na lyže a absolvují další kolo, na jehož konci je čeká CÍL.Trať je dlouhá cca 5 km a převýšení činí 600 m.

Závěrečný program proběhne od 19.00 hod. v konferečních prostorách hotelu BAUER. Budou vyhlášeny výsledky závodu Dynafit SKIALP BÍLÁ a poté celkové výsledky seriálu Dynafit KORUNA BESKYD. Nově bude zařazena také bohatá tombola, ve které získá nějakou cenu každý účastník závodu na Bílé.