Frenštátská pouť - už tento víkend!

Frenštátská pouť - už tento víkend!

Fotogalerie

Publikováno: Po, 03.08.2015

Tradiční víkendový maraton zábavy zažijete 8. – 9. srpna na hřišti u hotelu Bartoš. Ve spolupráci s Městským kulturním střediskem a za podpory města Frenštátu pod Radhoštěm se můžete těšit na kolotoče, atrakce, stánky, soutěže, vystoupení umělců i nefalšovaný pouťový karneval.

V sobotu si od 15 hodin děti zatančí s dětskou diskotékou, zabaví se s klaunem Hopsalínem. Zacvičí si ve fitklubu centra Radosti.
S chytlavým pop – rockem vystoupí mladá kapela z Havířova - Samostatně Neprodejní.
Uvidíte originální zdobení perníčků. Zažijete množství soutěží pro děti i dospělé.
Od 20 hodin za vstupné 50 Kč vypukne pouťový karneval. Do pozdních nočních hodin zahraje kapela HEC střídavě s diskotékou.

V nedělním odpoledním programu se děti pobaví s dětskými soutěžemi, vystoupí legenda Zdeněk Krásný. Zájemci si vytvoří výrobky z hlíny na hrnčířském kruhu, mohou si nazdobit perníčky. S centrem Radosti vysoutěžíte zajímavé ceny. Celý dvoudenní program uzavře strhující travesti show Divoké kočky s neotřelým novým vystoupením.

Naprostý ZÁŽITEK!!! Novinka!

Chůze po vodě – aquazorbing premiérově na pouti ve Frenštátě. BOOSTER - jediná adrenalinová atrakce v ČR, která vás vyveze do výšky třiceti metrů, to vše s množstvím dalších atrakcí.Např. jízdy na ponících, malování na obličej aj.

Ušetřit můžete zakoupením oblíbených slevových kuponů, kde dostanete za 100 Kč 3x jízdy na kolotoči, nápoj, jídlo, vstupenku na karneval a to vše v celkové hodnotě 200 Kč.

Zdroj: www.kulturafrenstat.cz