jquery content slider

Dny s průvodcem pokračují také v říjnu!

Seriál podzimních Dnů s průvodcem pokračuje! Také v říjnu můžete s průvodcem vyrazit na prohlídky historických částí Frýdku a Místku.

V sobotu 12. října se všichni sejdeme u kašny sv. Floriána na Zámeckém náměstí ve Frýdku a odtud se vydáme přes ulici Radniční, Těšínskou, třídu T.G.Masaryka až ke kostelu sv. Jošta. Následně další týden, konkrétně 19. října, si projdeme již známý okruh. Začneme na náměstí Svobody, zastavíme se u kostela sv. Jakuba Většího, Staré pošty, památníku 8. pěšího pluku, sladovny, bývalé městské radnice a spořitelny a kostela sv.Jana a Pavla.

Trasy nejsou fyzicky náročné, jsou vhodné pro všechny věkové kategorie včetně dětí a seniorů. Začátek všech Dnů s průvodcem je vždy v 10.30 a 13.00 hodin. Akce jsou pořádány zdarma. V případě velmi nepříznivého počasí se akce nekonají.

Abyste se opět všichni naladili na Vánoce a připomněli si, jak se Vánoce slavili u nás ve Frýdku-Místku, připravilo Beskydské informační centrum Frýdek-Místek oblíbený Vánoční Den s průvodcem. Termín tohoto svátečního průvodce je stanoven na 17. prosince a sraz bude v 15.00 hodin u kostela sv. Jošta ve Frýdku. Následovat bude kostel sv. Jana Křtitele a na závěr se podíváme do baziliky minor ve Frýdku.

Aktuální informace o konaných Dnech s průvodcem naleznete na webových stránkách Beskydského informačního centra Frýdek-Místek www.beskydy.com!

Aktuality

Poslední víkend s ledovými sochami

St, 17.01.2018

Tento víkend nás čekají poslední dva dny...

celý článek >>

Přijďte slavit na Pustevny

St, 17.01.2018

Současně s posledním víkendem s krásou ledových...

celý článek >>

Přijďte se poutavou a hravou formou dozvědět více o životě generála Laudona

St, 17.01.2018

Přijďte se poutavou a hravou formou dozvědět více o životě...

celý článek >>

Beskydy budou opět lákat na svou turistickou nabídkou

Út, 16.01.2018

Turistická oblast Beskydy-Valašsko vyráží...

celý článek >>

Skialpové úterky na Bílé

Čt, 04.01.2018

Lyžařská škola SUN Ski & Board School v Bílé...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí