jquery content slider

Divadelní víkend v muzeu

Víkendový program v muzeu nabídne kulturní vyžití a bude „obohacen“ o 2 divadelní představení.
V sobotu 28. června od 15:00 v prostorách Janíkovy stodoly Dřevěného městečka vystoupí Divadelní soubor Chaos z Valašské Bystřice s oblíbenou komedií „Pod prapory něžných dam“. Vstupné je ve výši běžného vstupného do areálu Dřevěného městečka ve výši 80 Kč. Vstupenky na akci se budou prodávat běžně před začátkem představení na pokladnách muzea.


Divadelní hra amerického autora Kena Ludwiga, která se odehrává počátkem 60. let 20. století, kdy se dva shakespearovští herci Jack a Leo, aby získali dědictví po milionářce Florence, rozhodnou vydávat za její příbuzné. Jaké je ale jejich překvapení, když zjistí, že Florence stále žije a oni musejí svou hru hrát dále.


V neděli 29. června od 19:00 bude pokračovat komediální divadelní ražení na půdě muzea – „Splašené nůžky“ v podání herců Městského divadla Zlín. Vstupné je ve výši 250 Kč za osobu. Vstupenky je možné koupit předem v Turistickém informačním centru v Rožnově pod Radhoštěm, elektronicky na www.divadlozlin.cz či přímo osobně Městském divadle Zlín. Zbylé budou prodávány přímo na místě konání akce, v prostorách Janíkovy stodoly Dřevěného městečka muzea.


Bláznivá detektivní komedie z prostředí kadeřnického salonu, v níž pachatele vraždy určí diváci. Ti mohou zasahovat do rekonstrukce událostí, které se odehrály před vraždou...

Zdroj: www.vmp.cz

Aktuality

Svátek piva v Novém Jičíně

Pá, 16.06.2017

Více jak 100 druhů piv, bezmála pětadvacet minipivovarů...

celý článek >>

Fajne léto v pivovaru Radegast

Pá, 16.06.2017

Vyrazte ve dnech 1.- 2. července 2017 na speciální...

celý článek >>

Knížecí cesta na Pustevny je uzavřena

St, 14.06.2017

Jedna z nejvytíženějších beskydských komunikací, cesta zvaná...

celý článek >>

Naučte jezdit děti správně na kole!

St, 14.06.2017

Skupinová výuka jízdy na horském kole pro...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí