jquery content slider

Bavte se a poznávejte!

Vydejte se s námi v sobotu 18.5.2013 na kolech na rozhlednu Panorama! Beskydské informační centrum Frýdek-Místek pro vás na tento den připravilo akci Za poznáním rozhledny Panorama v Chlebovicích.

Start akce, která je určena pro rodiny s dětmi do 15 let, je na hrázi přehrady Olešná u mapy s cyklookruhy v čase od 9.00 do 11.00 hodin. Cestou na rozhlednu Panorama prověříme schopnosti vašich dětí na kole popřípadě pěšky. Pokud vaše dítě splní první úkol, může ve slosování získat hezké ceny. Každé dítě, které dojde až na rozhlednu Panorama, se může těšit na vstupenku do Včelařského naučného areálu v Chlebovicích. Podmínkou je však zdolání cíle, a to rozhledny Panorama, do 13.00 hodin.

Cestou na rozhlednu se můžete setkat také s novým značením a informačními tabulemi, které vám přiblíží historii a současnost rozhledny. Na plošině pak objevíte nové panoramatické mapy se zaznačenými výhledy na Frýdek-Místek a Beskydy.

Hrací karty obdržíte přímo v den konání na startu. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek nezodpovídá za bezpečnost účastníka na trase. Účastník se účastní na vlastní nebezpečí. Akce se koná jen za příznivého počasí, sledujte proto webové stránky www.beskydy.com.

Partnery akce jsou: statutární město Frýdek-Místek, Sportplex, Miko international s. r. o., Motokáry FM a Včelařský naučný areál v Chlebovicích.

Aktuality

Přímým vlakem do pivovaru Radegast

St, 20.09.2017

Milovníci nejen pěnivého zlatavého moku, ale i...

celý článek >>

Objevte skryté příběhy v Beskydech

St, 20.09.2017

Už jste slyšeli o tom, že si ve Starých...

celý článek >>

Návštěvnické centrum Nový Jičín má nový český rekord

Po, 18.09.2017

V sobotu 9. září 2017 došlo za účasti oficiálního...

celý článek >>

Lanová dráha na Pustevny projde opět údržbou

Po, 18.09.2017

Z důvodu údržby bude lanová dráha ve dnech 2.-...

celý článek >>

Vyhořelý Libušín získává zpět svou podobu

Po, 18.09.2017

Obnova vyhořelé chaty Libušín na Pustevnách...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí