jquery content slider

100 km na bruslích a k tomu pomáhat?

Další ročník závodu 100 pro Adru je za dveřmi! Tak si užijte v neděli 10. září den plný sportu, napětí a adrenalinu na březích přehrady Olešná ve Frýdku-Místku!

Inline závod 100 pro Adru je určen především amatérům z řad veřejnosti. Závod probíhá ve dvojicích, která může být složena ze členů stejného nebo opačného pohlaví. Délka závodu je cca 100 km, tzn. 22 kol celkem. Každý z dvojice musí ujet minimálně 1 kolo, a střídání záleží jen na vašem uvážení.

Pro děti je nachystaný doprovodný program a závod na bruslích, který odstartuje maskot SPOX. Po ujetí vzdálenosti 500 m, je v cíli čeká odměna. Pro ratolesti účastníků je zajištěno hlídání.

Registrovat se můžete online na www.100proadru.cz, online registrace končí 30.8. 2017 ve 20.00 hodin. Možnost přihlášení bude také ještě i na místě v den konání akce.

A proč 100 pro Adru?

Dobrovolnické centrum ADRA ve Frýdku-Místku od podzimu roku 2015 zahájilo projekt „Dobrovolníci v domácnostech seniorů“. Vybraní a proškolení dobrovolníci Adry tak mohou doprovodit seniory k lékaři, do obchodu, podpořit jejich možné kulturní zájmy návštěvou divadla, výstavy či kavárny, nebo jen tak procházkou v parku. Mimo to mohou  seniorům zpříjemnit také jejich čas návštěvou doma. Pořadatelé proto chtějí závodem pomoci potřebným, alespoň symbolickou stovkou z každého vybraného startovného a pomoci tak při realizaci provozu tohoto dobrovolnického programu.

Aktuality

Senzace na zámku v Kuníně!

Út, 20.02.2018

Objeven unikát – divadelní hra dávné...

celý článek >>

Beskydy pokračují s prezentací na veletrzích

Čt, 15.02.2018

Od čtvrtku 15. února do neděle 18. února 2018 se Beskydy...

celý článek >>

Novinky v Beskydy Card

Čt, 15.02.2018

Neustále pro vás aktualizujeme, doplňujeme výhody,...

celý článek >>

Léto na Bílé bude opět nabité

Po, 12.02.2018

Svěřte své děti profesionálům z největšího...

celý článek >>

Olympijský festival v Ostravě nabídne sporty, horská střediska i Korejskou vesničku

Út, 06.02.2018

V Ostravě bude centrem olympijského dění OSTRAVAR ARÉNA...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí