jquery content slider

Frýdek-Místek se pokusí o další zápis do České knihy rekordů

Statutární město Frýdek-Místek se v sobotu 22. srpna 2015 pokusí o další zápis do České knihy rekordů. Již VII. ročník akce Beskydské rekordy vypukne v 9.00 hodin ráno na místeckém náměstí Svobody. A letošní téma je ryze prázdninové – „Balíme na dovolenou!“.

Cílem akce je uskutečnit pokus o zápis do České knihy rekordů v balení se na dovolenou za dobu 12 hod. Účastníci se tak budou balit na dovolenou „štafetově“ za sebou v počtu 2-4 osob v časovém intervalu 2 minut. Rekord bude vytvořen počtem zúčastněných osob a celkovým časem trvání pokusu. Doba pokusu na vytvoření rekordu je 12 hodin. Na platný pokus o zápis do České knihy rekordů bude dohlížet po celou soutěž komisař z Agentury Dobrý den.

V průběhu dne bude opět připravena spousta soutěží a zábavy pro děti i dospělé. Návštěvníci se mohou těšit na Klauny z Balónkova, vystoupení mažoretek, gymnastek, představí se také místní taekwondisté, taneční skupina Aktiv, Let´s Pole nebo folklórní soubor Ostravička. Podpořit Frýdek-Místek také přijedou Elis, Voxel, U2 revival, Stanley´s Dixie Street Band a finále večera uzavře Janek Ledecký. Celým dnem bude provázet oblíbený „sporťák“ a držitel ceny Týtý Vojtěch Bernatský.

Akce Beskydské rekordy se koná pod záštitou primátora Mgr. Michala Pobuckého, DiS. a organizuje ji Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o. za finanční podpory statutárního města Frýdku-Místku a Moravskoslezského kraje.

Bližší informace najdete na webových portálech www.beskydskerekordy.cz, www.visitfm.cz a také na Facebooku Beskydského informačního centra Frýdek-Místek.

Aktuality

Kostely na Frýdecko-Místecku letos přilákaly více než 93 tisíc návštěvníků

Po, 25.09.2017

Kostely, které jsou díky projektu otevřených chrámů ...

celý článek >>

Zdolejte vrchol K1 s Lašským králem

Po, 25.09.2017

Království Lašské a obec Krmelín pořádají...

celý článek >>

Přímým vlakem do pivovaru Radegast

St, 20.09.2017

Milovníci nejen pěnivého zlatavého moku, ale i historických železničních...

celý článek >>

Objevte skryté příběhy v Beskydech

St, 20.09.2017

Už jste slyšeli o tom, že si ve Starých...

celý článek >>

Návštěvnické centrum Nový Jičín má nový český rekord

Po, 18.09.2017

V sobotu 9. září 2017 došlo za účasti oficiálního...

celý článek >>

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí