jquery content slider

Beskydy

Nádherná příroda Beskyd vybízí k rozmanitým sportovním aktivitám, příjemnému odpočinku a poznání. Krásu Beskyd objevíte při pěší turistice, na kolech nebo třeba z koňského hřbetu. Nadchne vás místní folklór, lidová architektura a historie. Čekají na vás nepřeberné zážitky. 

Navštivte město klobouků Nový Jičín, Hukvaldy proslavené místním rodákem Leošem Janáčkem, Frýdek-Místek a jeho baziliku minor, věhlasné město automobilů Kopřivnici, rodiště Sigmunda Freuda město Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, které proslavil skokan Jiří Raška, vstupní bránu do Beskyd Frýdlant nad Ostravicí. Poznejte další turisticky zajímavé resorty obklopené horami jako je obec Bílá s nejznámějším lyžařským centrem a rájem pro děti, Ostravice, Malenovice, Morávka, Krásná, Staré Hamry s širokou nabídkou pro pěší a cykloturistiku. Beskydy jsou rájem golfu, paraglidingu, turistiky, cyklistiky a lyžování. Nejen s dětmi zavítejte do lanových parků, projeďte se na koloběžkách či in-line bruslích.

Beskydy jsou také synonymem odpočinku. Vyzkoušejte pivní a bylinné koupele, polárium, navštivte wellness centra a vodní aquaparky. 

Vychutnejte si nejen krásy tohoto pohoří, ale i místní pohostinnost. Nic víc vám nezachutná jako vychlazené pivo v minipivovarech doplněné krajovými specialitami. A suvenýr v podobě Štramberských uší jistě potěší!

Každý z vás si jistě  vybere. Stačí přijet a zažít. Kdo zažije, rád se do Beskyd vrací.

Beskydy vás očekávají s otevřenou náručí!

Prohlédněte si průvodce Beskydami a čerpejte inspiraci.

Anketa

Našli jste na novém portále, co jste hledali?

Ano, vše co jsem hledal(a)

Ano, ale jen částečně

Ne, ale jsou zde zajímavé informace

Žádná z těchto odpovědí